Zalioji dezute zalia gentis

ŽALIOJI DĖŽUTĖ: organizmo valymas su Ponu Baubu

Besibaigiant 2017-iesiems, skrolinau feisbuką ir akis užkliuvo už giminingo žodžių derinio – Žalioji dėžutė. Kuo ji žalia? Ką joje galima rasti? Apskritai, kas ta Žalioji dėžutė?!

Nėriau vidun ir sužinojau, kad Žalioji dėžutė skirta džiuginti organizmą: valyti, detoksikuoti, stiprinti, sveikatinti.

Maži burbuliukai, skaidulos, kapsulės, rankų darbo skanėstai. Visi jie natūralūs ir… turintys vardus: Ponas Baubas, Drakonas, Gaidys… Hm… Man jau smalsu!

Ėmiau skaityt atsiliepimus – gausūs, teigiami ir argumentuoti. Žmonės kalba, kad jaučias geriau, tirpsta nereikalingi kilogramai, virškinimo sistema nustojo aikštytis, pagerėjo odos būklė.

GANA – noriu ir AŠ!!

Noriu būt žvalesnė ir energingesnė.

Noriu geriau sutarti su pilvu, kuris mėgsta burbuliuoti, gargaliuoti ir spazmuoti.

Noriu būti Žalesnė Gentis! :)

Kaip tik jau dirbėjau šiuo klausimu ir koregavau savo įpročius. Ėmiau mažiau naktinėt ir anksčiau gultis į patalus. Dažniau eiti užuot važiavus. Gerti daugiau vandens (toks paprastas dalykas, o taip nepaprasta prisijaukinti ilgam ar visam laikui).

Prie viso šito tobulai tiko Žalioji dėžutė: organizmo valymas ir stiprinimas.

Ta proga, pasitikus Naujuosius ir pasidžiaugus vidurnakčio bambioškėm, po kelių dienų iš pašto jau nešiausi Žaliąją dėžutę.

Joje – Ponas baubas 2 ir Gaidys. Kartu su jais – dovanos: mažas Drakonas ir arbata.

Zalioji dezute


Šį kartą – įspūdžiai apie organizmo valymą su Ponu Baubu nr. 2:

Ponas Baubas 2 – tai efektyvi, tik iš natūralių medžiagų pagaminta priemonė, padedanti atkurti organizmo švarą. Jis valo organizmą nuo parazitų ir jų lervų bei kiaušinėlių. Šių nepatraukliai skambančių dalykų, kad ir kaip nesmagu pripažinti, turi dauguma žmonių. Kiaušinėlių į organizmą gali patekti ne tik per nešvarias rankas, naminius gyvūnus, bet netgi paprasčiausiai įkvėpus dulkių ar oro.

Organizme apsigyvenę parazitai neleidžia įsisavinti naudingų medžiagų, gali sukelti anemiją, apsunkina virškinimą, dirgina žarnyno gleivinę ir provokuoja viduriavimą, sukelia odos problemas ir alergines reakcijas, miego sutrikimus, svorio ir apetito problemas, sausą kosulį.

Kalbant trumpai ir be užuolankų, dėka parazitų gali tapti mieguistu paliegėliu ir bezdėjimo čempionu.

Taigi, jeigu Tavo gyvenime yra visai nieko mityba, poilsio režimas, emocinis fonas ir fizinis aktyvumas, bet savijauta vis tiek nieko gero, tikėtina, kad organizme turi nepageidaujamų svečių.

Tau, kaip ir man, padės Ponas Baubas 2, kuris yra pagamintas iš parazitams nedraugiškų augalų.

Ponas Baubas 2 pateikiamas nedidelių rutuliukų (bombyčių) pavidalu. Šias bombytes, kurios savo išvaizda primena hematogeną, vartojau 21 dieną – po pusę bombytės prieš valgį ryte ir po pusę prieš valgį vakare.

Bombytes galima tirpinti vandenyje ir suvartoti užgeriant papildomu kiekiu vandens arba tiesiog pakramtyti ir tuomet užgerti vandeniu. Rinkausi antrąjį būdą, nes atrodė tiesiog paprastesnis.

Koks bombyčių skonis? Ne toks baisus kaip tikėjausi! Bekramtant labiausiai jaučiasi gvazdikėlis, o jo skonis man malonus. Užgeriant vandeniu jau pradeda jaustis kartumas (turbūt pelyno), bet nieko tragiško ir juntama trumpai.

Poveikis:

 • Jei atvirai, šiek tiek nerimavau, kad pradėjus vartoti Poną Baubą 2, gali paleisti vidurius. Ir ką gi, pirmąjį vakarą, suvartojus pirmąją pusę bombytės, pilve pajaučiau kažką keisto. Kas tada buvo? Ogi nieko! Vidurių nepaleido ir jokie nemalonūs pojūčiai daugiau nepasikartojo.
 • Užtat prasidėjo malonūs pojūčiai. Prasidėjo ir vis dar tęsiasi! Gal kokią ketvirtą ar net trečią bombyčių vartojimo dieną pastebėjau, kad pilvas gerokai ramesnis. Jau kurį laiką vargino pilvo spazmai pavalgius (dažnokai net nepavykdavo suvokti, koks produktus sukeldavo žarnyno maištą). Dabar tų pojūčių neliko. Valgymo įpročiai liko tie patys, o virškinimas gerokai sklandesnis.
 • Antrą kurso savaitę pilvo skausmai išniro kaip prisiminimas. Suvokiau, kad jau spėjau pamiršti visus blogumus. Peršasi mintis, kad žarnyne šėlo parazitai. Šlykštoka, bet, antra vertus, malonu, nes dabar tie parazitai jau žuvę ir išplaukę kanalizacijos vamzdžiais į… ne pačią kvapniausią poilsio oazę.
 • Antrą kurso savaitę atkreipiau dėmesį į dar vieną pokytį – esu gerokai žvalesnė ir produktyvesnė. Iki pat vakaro lengva sutelkti dėmesį, nevargina mieguistumas. Jis atsiranda tik tada, kai jo reikia – atsigulus į lovą. Štai tada tiesiog užgęstu lyg šviesa ir ryte net neprisimenu, kaip atsijungiau.
 • Bombyčių vartojimo kurso pabaigoje pastebėjau, kad ėmė kietėti viduriai, nors bendra savijauta ir toliau buvo puiki. Rekomendacija – nekartoti mano klaidos ir gerti optimalų kiekį vandens. Neabejoju, kad būtent ši mano spraga sutrukdė pasiimti visą 100 % naudos iš Pono Baubo 2.

Lūkesčiai ir tikslai:

 • Šiuo metu vykdau antrą – organizmo stiprinimo – programą. Šios programos trukmė yra 35 dienos. Per šį laikotarpį tikiuosi įtvirtinti gerą savijautą ir netgi dar šiek tiek pagerinti. Jei konkrečiai, man vis dar sunkoka keltis ryte, o ypač sunkūs rytai būna pirmadieniais.
 • Antrasis lūkestis ir tikslas yra prisijaukinti įprotį išgerti pakankamą kiekį vandens. Tiek dėl bendros savo gerovės, tiek dėl optimalaus antro kurso poveikio. Tačiau apie visa tai – kitame įraše :)

Vertinimas:

 • Labai džiaugiuosi, kad mano dėmesį patraukė Žalioji dėžutė. Kol kas mano vertinimas yra labai teigiamas. Žemai lenkiu galvą Ponui Baubui 2 ir jį pagaminusiai bei itin šiltai bendraujančiai Žaliosios dėžutės komandai.
 • Mano pagerėjusi savijauta neliko nepastebėta – tapau gyva reklama, kuri, mano manymu, pati geriausia. Vos įpusėjus kursą, prie sveikatinimosi panoro prisijungti ir draugas. Jį taip pat aplankė Žalioji dėžutė – ir vėl su dovanomis-staigmenomis!

I-os dalies pabaiga. II-oje dalyje pasidalinsiu įspūdžiais apie skaidulų mišinį – Gaidį, kurio penkių savaičių kursą vykdau šiuo metu :)

Zalioji dezute zalia gentis

Zalioji dezute zalia gentis

Zalioji dezute zalia gentis

#ad

Keletas netikėtų idėjų. Prisijunk prie diskusijos!

  1. Reikėtų teirautis Žaliosios dėžutės puslapyje, nes kaina kinta: vyksta įvairios akcijos, siūlomos skirtingos komplektacijos ir pan. :) Paskutinėmis mano žiniomis, rinkinio kaina buvo 39 eurai (į rinkinį įėjo Ponas Baubas 2 (3 savaičių organizmo valymo kursas) + skaidulų mišinys Gaidys (5 savaičių organizmo stiprinimo kursas) + dovanėlės).

 1. Pinigėliai pinigai… Reklamuojat galvodama tik apie save. Parašot taip gražiai, kad jaunos merginos ieškodamos “grožio” tiki ir perka šias prekes, o kažkam jų vartojimas gali pakenkti. Ar šios prekės turi aiškią kilmę? Sudėtį? Gamybos ir galiojimo datą? Kažkas, kažkur, kažkaip suviniota į maišelius. Valot organizmą sakot…

  1. Savo ruožtu atsakysiu – komentuojat galvodamas pagal save :) 1. Už šią apžvalgą pinigų negavau. 2. Apžvalga graži ir pozityvi remiantis asmenine patirtimi; palyginimui siūlau paskaityti apžvalgą apie skaidulų mišinį – apžvalga taip pat pozityvi, tačiau skaidulos neturėjo tokio efekto kaip ši priemonė ir nebandžiau išpūsti burbulo, kad nuo skaidulų skraidžiau padebesiais. 3. Kažkam pakenkti gali tikriausiai bet kas – kiekvieno organizmas yra skirtingas ir bet ką bandydami turime stebėti savijautą – ar tai būtų maistas, ar papildai, ar kiti dalykai. 4. Ponas Baubas pagamintas Lietuvoje, sudėtinės dalys taip pat lietuviškos, paskutinio/naujausio augalų derliaus, sudėtis yra nurodyta. Apie galiojimo/rekomenduojamą sunaudoti laiką informuoja pats gamintojas; priemonių neprisigamina dideliais kiekiais iš anksto, nes pastovėję rutuliukai sukietėja (augalai maišomi su medumi), tad, pavyzdžiui, kai užsakinėjau Poną Baubą draugui, reikėjo luktelėti, nes priemonė buvo gaminama jau po užsakymo apmokėjimo ir atkeliavo visiškai šviežia. 5. Taip, sakau, kad priemonė valo organizmą, nes poveikį jaučiau ne tik vartojimo kurso metu, bet tebejaučiu iki dabar, praėjus daugiau nei pusei metų – džiaugiuosi galėdama gyventi be pastovių spazmų žarnyne. 6. Taip, pakuotės nėra tobulos ir išbaigtos, tačiau už išbaigtumą reikėtų mokėti papildomus pinigus.

 2. Ar po dviejų mėnesių galiu vėl ger Poną bauba? Mane kankina viduriavimas ir pilvo spazmai. Bijau valgyt tuoj vidurius paleidžia. Gavau antibiotikų nežinau kaip atstatyti zarnyna

  1. Jūsų vietoj, po antibiotikų sugerčiau kursą probiotikų. Nes šiuo atveju ne tiek valyt organizmą reikia, kiek atstatyti žarnyno mikroflorą. Kai ji sutrikus, organizmas negeba virškint maisto ir vyksta minėti negalavimai: pilvo raižymas, viduriavimas; atrodo lyg apsinuodijimas.

 3. Sveiki, ar vartojant maisto papildus, tokius kaip B ir chromą kartu su “žaliu baubu” jie “nesipriešina” tarpusavyje?

  1. Aš asmeniškai baubo kurso metu nevartočiau jokių maistų papildų ir vitaminų, nes baubo poveikis valomasis ir tikėtina, kad iš papildų tuo metu nebus jokios naudos.

 4. Man lieknėti nereikia viso52kg ūgis 162 Dirglios žarnos sindromas Ar viskas tiks.Paskaita patiko

  1. Turint dirgliosios žarnos sindromą nerizikuočiau ir savarankiškai neeksperimentuočiau – pirmiausia pasitarčiau su specialistais, kad būklė nepaūmėtų.

  1. Sveiki. Į šį klausimą negaliu atsakyti, reikėtų teirautis gamintojo.

Parašykite komentarą