Zalioji dezute skaidulos logo zalia gentis

ŽALIOJI DĖŽUTĖ: organizmo stiprinimas skaidulų mišiniu GAIDYS

Jau išbandžiau organizmo valymą su Ponu Baubu nr. 2 ir savo įspūdžiais pasidalinau pirmojoje apžvalgoje. Mano patyrimai buvo euforiškai teigiami ir užkrečiantys: dar tik įpusėjus Baubo valymo programai, prie manęs prisijungė draugas, o parašius apžvalgą, Baubu susidomėjo bendradarbė ir panoro šią priemonę gauti dovanų gimtadienio proga. Šiuo metu ji dar tik pradėjo bendrauti su Baubu, bet jau nuo pirmų dienų džiaugiasi ženkliai pagerėjusiu virškinimu.

Šį kartą pasidalinsiu įspūdžiais apie kitą ŽALIOJI DĖŽUTĖ priemonę – organizmą stiprinantį skaidulų mišinį GAIDYS. Šis skaidulinių medžiagų bei žolinių komponentų mišinys teigiamai veikia širdies ir kraujotakos sistemą, mažina cholesterolį, reguliuoja cukraus kiekį kraujyje ir gerina medžiagų apykaitą.

Ši priemonė geriama po šaukštą du kartus per dieną likus 30–60 min. iki valgio, geriausia – prieš pusryčius ir vakarienę. Vartojama su šaltu vandeniu ar jogurtu be priedų, prieš išgeriant ar suvalgant, dar 10 min pabrinkinama. Taip pat yra papildomos rekomendacijos, susijusios su vandens gėrimu. Suvartojus skaidulų, kelių valandų bėgyje reikia išgerti papildomą stiklinę vandens, o apskritai per dieną reikėtų suvartoti 1.5–2 litrus vandens.

Organizmo stiprinimo kursas su šiomis skaidulomis trunka apie penkias savaites, nors pati pastebėjau, kad didžiulio indelio su skaidulomis užteko kiek ilgesniam laikui.

Tai štai, o dabar įdomioji ir ne vien linksma dalis – patyrimai ir poveikis. Pirmąją skaidulų vartojimo savaitę džiaugiausi lengva savijauta ir dar geresniu virškinimu nei po Baubo. Antrąją ar trečiąją savaitę prasidėjo bajeriai – pykinimas ir skrandžio skausmai. Tikrai ne kasdien, bet pasitaikė po 1–2 kartus per savaitę. Ir… čia turiu atlikti išpažintį:

(1) Esu didelis lodorius, kuriam anksti keltis yra sunku, todėl brinkinti skaidulas ir gerti 30–60 min. iki valgio – sunkiai įmanoma misija. Gerdavau likus pusvalandžiui iki maisto ir ne su šaltu, o šiltu vandeniu, kuris brinkimą pagreitindavo.

(2) Dienos eigoje gerdavau žiauriai per mažai vandens. Neabejoju, kad būtent nestropumas geriant vandenį, privedė prie nemalonių pojūčių. Skaiduloms tiesiog trūko vandens, kuriame galėtų sėkmingai toliau brinkti.

Taigi, ar rekomenduoju skaidulų mišinį Tau?

 • Taip, jeigu sugebėsi išgerti nurodytą kiekį vandens, t. y. 1.5–2 litrus.
 • Taip, jeigu nori lengvų pusryčių, nes man asmeniškai po šių skaidulų pusryčiai jau sunkiai betilpdavo.
 • Taip, jeigu nori lengvos vakarienės, nes po šių skaidulų dažniausiai nebetilpdavo numatytas maisto kiekis arba visai pamiršdavau pavalgyti.
 • Taip, jeigu nori sukūdėt (žr. du punktus aukščiau).
 • Taip, jeigu nori sustiprinti organizmą (žr. sudedamąsias dalis).
 • Taip, jeigu nori savo organizmui pagelbėti pasitelkiant natūralias medžiagas.
 • Ne, jeigu esi tinginio pantis be valios ir nesugebi bei nesugebėsi išgerti padoraus kiekio vandens.

Ar skaidulų mišinys GAIDYS sustiprino organizmą?

Negaliu atsakyti vienareikšmiškai – ūmioji snargliavimosi ir gripo epidemijos banga manęs nepalietė, bet dar smalsu patikrinti, kaip praeis pavasaris. Paprastai būtent ruduo ir pavasaris man labiau mėgsta pakišti koją (snarglį?). Taigi pasibaigus pavasariui, šią apžvalgą papildysiu.

Ar skaidulų mišinys skanus?

Kaip čia pasakius… Pirmus kartus gėriau ir atrodė, kad puodelyje – nafta (nors jos niekada neteko ragauti ir tikiuosi, kad neteks). Paskui pastebėjau, kad geriant skaidulas su šiltu vandeniu, jos iš karto brinksta ir neutralizuoja tą savotišką skonį (ŽALIOJI DĖŽUTĖ sakė, kad poskonį greičiausiai suteikia judrų sėklos).

Tarp kitko, kalbant apie skonius, kolegė, kuri geria baubukus, pirmą savaitę net žiaukčiojo. Tuo tarpu man tiesiog maloniai jautėsi gvazdikėliai ir tik pakramčius šioks toks kartumas. Mano draugui baubukų skonis irgi nepasirodė vertas didelio neigiamo dėmesio. Taigi manau, kad ir su skaidulom gali būt visaip – iki apsiprantant jos buvo bjaurokos, o kažkam gal iš karto bus visai nieko.

***

Pabaigai sakau – įtariu, kad ši apžvalga paliko abejonių. Ar verta bandyt? O gal neverta? Deja, negaliu užtikrintai sugundyti šiuo produktu vien dėl to, kad nesilaikiau visų rekomendacijų. Reiks apsispręsti pačiai/pačiam. Na, bet užtat tikrai galiu Tave siųsti į Pono Baubo nr. 2 glėbį, kuriame man buvo taip gera!


Zalioji dezute skaidulos logo zalia gentis

P. S. Čia nufotografuota tik maža dalelė skaidulų mišinio; iš tiesų jo atsiunčiamas didžiulis plastikinis indas. Na, o šalia skaidulų esančios širdelės – vienas iš galimų dovanėlių variantų. Jos buvo draugui skirtame siuntinyje. Skonis priminė supermaisto batonėlius. Panašu į džiovintų sulčių ir uogų mišinį. Abiem patiko ir norėtume tokių pasigaminti patys!

P.S.S. Vasario 14-ąją, per romantiškąją šv. Valentino dieną, Su Žaliąja Dėžute buvau susitikusi susipažinti ir pabendrauti! Mūsų pokalbį apie sveiką gyvenseną, tinklaraščio istoriją ir kitus dalykus gali pažiūrėti ir paklausyti ČIA.
#ad

Keletas netikėtų idėjų. Prisijunk prie diskusijos!

 1. Sveiki ,ar šias skaidulas galima dėti į kepinius ? Ar vartoti,tik kaip parašėte,su vandeniu ?
  Ačiū

  1. Sveiki :) Manyčiau, kad naudoti kaip nurodo gamintojas, t. y. su vandeniu, būtų efektyviausia :)

Parašykite komentarą