3c chlorele zalia gentis

Žalieji kokteiliai su chlorele #AmritaPlanet

AMRITA PLANET supermaisto įvairovė mintyse mane grąžino į laiką, kai plakdavau pirmus žaliuosius kokteilius. Jie buvo paprastučiai: salotos + bananas + vanduo. Po kurio laiko į juos pradėjau dėti ir chlorelės miltelių. Man asmeniškai šių augalų milteliai patiko labiau nei dar vieni populiarūs mikrodumbliai – spirulina.

Chlorelė dėl savo ypatingų maistinių savybių chlorelė vartojama norint papildyti mitybą baltymais ir vitaminais, taip pat organizmo valymui. Aš pati gerdama kokteilius su chlorele pajutau, kad pagreitėjo medžiagų apykaita bei ėmiau jaustis žvalesnė. Be to, šis supermaistas man labai patinka, nes kokteiliams suteikia sodrią žalią spalvą (ryškiai žalia spalva chlorelėse atsiranda dėl itin didelio chlorofilo kiekio jos ląstelėse; chlorelėse esantis chlorofilo kiekis yra didžiausias iš visų žinomų augalų). Chlorelėse gausu baltymų, skaidulinių medžiagų, geležies ir vitamino B12.

Taigi, gavusi lauktuvių iš AMRITA PLANET, ekologiškus chlorelių miltelius nusprendžiau vėl dėti į žaliuosius kokteilius.

Ingredientai

Gaminimas

Į kokteilinę dedame bananą, špinatus, datules be kauliukų, pilam pusę kiekio vandens ir trinam iki vientisos masės. Supilam likusį vandens kiekį, įdedam chlorelės ir dar kartą trumpai paplakam.

Viskas!

Su naudojamais žalumynais ir kiekiais galima laisvai improvizuoti. Špinatus keisti klasikinėmis ar sviestinėmis salotomis, romaninėmis salotomis, rukola ir kt. Saldėsių galima nedėti visai arba įpilti šiek tiek agavų, klevų ar kokosų sirupo.

1 chlorele zalia gentis

2 chlorele zalia gentis

Parašykite komentarą