Yogi tea 1 zalia gentis

YOGI TEA – tobuliems arbatos ritualams

Nepameluosiu sakydama, kad ekologiškos YOGI TEA arbatos yra vienos tobuliausių, kokias esu išbandžiusi. Jų yra daugybė rūšių, visos labai išraiškingų, malonių skonių – nei per stiprios, nei per prėskos. Prieš keletą metų jau esu rašiusi apie YOGI TEA arbatą WOMEN’S ENERGY. Šią arbatą išliaupsinau dėl itin malonaus skonio ir kiekviename pakelyje laukiančios staigmenos – įkvepiančios frazės, nuspalvinančios visą dieną ar bent arbatos pertraukėlę. Toks pat pagyrimas galioja ir šiuo metu degustuojamoms YOGI TEA arbatoms – STOMACH EASE ir IMMUNE SUPPORT. Šios YOGI TEA arbatos pas mane atkeliavo su dovanų siuntiniu iš ekologiškų produktų planetos – AMRITA PLANET.

Arbata STOMACH EASE arba kvepia prieskoniais, tačiau geriant yra sodriai geltonos spalvos, gan švelnaus skonio, turi kartumo, tačiau ir saldumo natų. Arbatos saldūs tonai išryškėja arbatai šąlant. Man asmeniškai labai skanu gerti tiek karštą, tiek šaltą. Sudėtyje esantys pankoliai, saldymedžiai ir pipirmėtės palengvina virškinimo sistemos veiklą, o prieskoniai „užkuria virškinimo ugnį“. Šią arbatą rekomenduojama gerti po valgio arba valgio metu. Tereikia užpilti virintu vandeniu vieną arbatos pakelį ir palaikyti 4–6 minutes (norint stipresnės arbatos – palaikyti ilgiau). Išimant arbatos pakelį rekomenduojama jį paspausti, kad visos aktyviosios medžiagos liktų puodelyje. Visi arbatos ingredientai ekologiškai užauginti, sertifikuoti.

Yogi tea 2 zalia gentis

Yogi tea 4 zalia gentis

 

Arbata IMMUNE SUPPORT yra tamsesnės spalvos, turi daugiau vaisinio skonio natų, labiau jaučiasi lengvas kartumas ir rūgštumas nei saldumas. Na, ir nieko keisto, juk sudėtyje yra erškėtuogių, acerola vyšnių sulčių ir ežiuolių. Šie augalai vertinami dėl antioksidantų gausos, kaip vitamino C šaltinis. Tad nieko keisto, kad arbatos pavadinimas yra būtent IMMUNE SUPPORT.

Yogi tea 3 zalia gentis

Yogi tea 5 zalia gentis

Mano nuomone, tiek šios dvi degustuojamos, tiek bet kurios kitos rūšies YOGI TEA arbata yra puiki dovana tiek artimam žmogui, tiek sau pačiam. Jeigu manęs kas paklaustų, kokia arbata pakeliais yra verčiausia dėmesio, be abejonės paminėčiau būtent YOGI TEA arbatas!

Parašykite komentarą