When berry dual rose coconut

WHEN veido kaukės: jaunatviškos odos linkėjimai iš Pietų Korėjos

Po beveik dvejų metų pertraukos grįžtu prie kosmetikos apžvalgų. Toji pertrauka leido pasitikrinti, kokią kosmetiką renkuosi visiškai natūraliai, nebepriklausydama nuo konkrečių pasiūlymų išbandyti ir apžvelgti. Pamačiau, kad ėmė rastis daugiau kritinio mąstymo natūralios kosmetikos atžvilgiu ir išbandyti, pavadinkim, mažiau tyrą, tačiau efektyvią kosmetiką.

Taigi švelniai perpiešiu gaires, kokią kosmetiką naudoti. Labai įstrigo kosmetologės žodžiai, kad svarbiausia, jog kosmetikos priemonėse būtų konkrečiai odai reikalingų veikliųjų medžiagų ir svarbiausia, kas sudaro pagrindą, o tai, kas ingredientų sąrašo gale – galim žvelgti atlaidžiau.

Su šia atnaujinta filosofija neriu į When® kosmetiką, kuriamą ir gaminamą Pietų Korėjoje. Nereikia nė sakyt, kad korėjietiška kosmetika šiuo metu išgyvena tikrą aukso amžių. Jos gamyba paremta dideliu efektyvumu siekiant išsaugoti odos jaunatviškumą ir nemažu kraičiu veikliųjų ingredientų. Dalis jų mums, vakariečiams, yra dar mažai girdėti.

When® kosmetikos įkūrėjas yra sveikatos priežiūros specialistas Jin Han Lee. Pasitelkdamas odos priežiūros naujoves bei tyrimus, jis sukūrė švelnų, tačiau itin veiksmingą odos priežiūros priemonių asortimentą, kuris jau pasiekė ir Lietuvą. Oficialus When® kosmetikos atstovas Lietuvoje yra somore.lt.

When® asortimente yra didžiulis kiekis lakštinių veido kaukių bei jų rinkinių. Galima rasti veganiškų, bioceliuliozinių, pasižyminčių drėkinamuoju, stangrinamuoju, raminamuoju, šviesinamuoju ar valomuoju poveikiu. Asortimente yra ir daugkartinio naudojimo-tepamų veido kaukių, kurias tvarumo sumetimais ir pasirinkau išbandyti.

When veido kaukes


Viena iš bandytų kaukių – When® Berry Dual Gel & Cream miego kaukė nuo senėjimo.  Atsukusi veido kaukės indelį, aiktelėjau išvydusi dviejų spalvų priemonę. Dalis priemonės yra skaidriai violetinio atspalvio želė, o likusioji dalis – balta, kreminė. Tokio pobūdžio kaukės dar nebuvau mačiusi :) (Beje, želinė dalis atrodo violetinė dėl indelio – iš tiesų ji skaidri.)

Šią kaukę pirmiausia išbandė sesuo, turinti sausą ir brandžią odą. Jos komentaras buvo trumpas, bet aiškus: „užsitepus kaukę, labai geras pojūtis; kaukė labai skalsi – to indelio užteks tikrai ilgam“. Išbandžiusi kaukę pati, galiu paantrinti, kad ji labai skalsi ir, nors indelis kuklių 30 ml talpos, tačiau užteks tikrai ilgam. Kaukė lengvos konsistencijos, užtepus prieš miegą jos nebereikia nuplauti – ar gali būti patogiau? Na, o geriausia tai, kad ryte oda gaivi ir neriebi (man, kaip mišriaodei, ryte veidrodyje išvysti matinę odą – labai smagu).

Siekiant efektyvaus poveikio, ši veido kaukė papildyta superoksidantų uogų kompleksu ir Edelweiss gėlių kamieninėmis ląstelėmis. Šios medžiagos padeda odai atsinaujinti, suteikia jai energijos ir kartu ramina bei saugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Sudėtyje taip pat yra sviestmedžių aliejaus, adenozino, Vegfruit komplekso su avokadų, brokolių ir kivių ekstraktais, kuris odą stangrina, drėkina ir padeda sumažinti smulkias raukšleles.

When berry dual

When berry dual open


When® Rose Coconut švelni šveičiamoji kaukė – tai antroji išbandyta When® priemonė. Pastelinės, rusvai rožinės spalvos kaukė turi itin smulkių šveičiamųjų dalelių (kokosų miltelių). Užtepus kaukės ant švarios odos, ją reikia kelioms minutėms palikti, o tuomet sukamaisiais judesiais švelniai įmasažuoti. Taip pašalinamos negyvos odos ląstelės bei inkštirai. Galiausiai kaukė nuplaunama drungnu vandeniu. Pastebėjau, kad jau po pirmo naudojimo oda atrodė įgavusi skaistumo ir buvo itin švelni. Šios kaukės sudėtis papildyta prancūziškų rožių ekstraktu, eteriniais aliejais ir kalaminu, kuris ramina odą.

Norėčiau pridurti, kad šios kaukės šveitimas yra išties švelnus. Turiu prisiminimų, kai šveičiamosios kaukės ne nuramindavo, tačiau netgi įjautrindavo odą. Tokia patirtis, deja, formavo klaidingą įsitikinimą, kad galbūt odos šveitimo man apskritai (beveik) nereikia. Požiūrį padėjo pakeisti kosmetologė, pasakiusi, kad mano mišriai ir į uždegimus linkusiai odai, tinkamai parinktą, enziminį šveitiklį naudoti reikėtų kas antrą dieną. Taip pat naudoju ir skystą šveitiklį su AHA rūgštimis. Dažnai, tačiau švelniai šveičiant odą, jos būklė tikrai gerėja, taip pat oda įgauna daugiau skaistumo ir gyvybingumo. Svarbu tik atkreipti dėmesį, kad šveičiama būtų problemiškiausia veido dalis, mano atveju – T zona. Tuo tarpu skruostų dalį kartais aplenkiu, nes čia oda plonesnė, jautresnė ir nelinkusi į uždegimus, tad pernelyg atkaklus šveitimas tikrai nėra reikalingas.

When rose coconut

When rose coconut open


Už išbandyti atsiųstas priemones AČIŪ oficialiam When® atstovui Lietuvoje ir Latvijoje –  www.somore.lt

Parašykite komentarą