Amala cicinsko6 2000 1

Vegetariški (ne)Čičinsko kepsniai su AMALA seitano dešrelėmis

#vegetariška

Šį rudenį, rugsėjo 28 d. vykusiame VEGFEST festivalyje, susipažinau su AMALA veganiškų „mėsos“ produktų gamintojais. Draugiškai nusiteikusi porelė, Anna ir Victor, į Lietuvą atvyko iš Baltarusijos. Įsikūrė Vilniuje ir čia vysto savo etišką verslą, o siekdami geriau suprasti lietuvių poreikius ir skonio receptorius, produktus aktyviai testuoja ir laukia komentarų, kad žinotų, kur dar tobulėti.

Taip ketvertas skirtingų AMALA produktų atsidūrė ir mano šaldytuve. Pirmiausia išbandžiau AMALA BALTIJOS seitano dešrą, o šiandien prisiruošiau pasigaminti vegetariškų Čičinsko kepsnių, įdarydama juos AMALA seitano dešrelėmis. Beje, man vis dar keista, kad yra žmonių, kuriems Čičinsko kepsniai yra nežinomas reikalas, mat šis receptas sietinas su mano gimtuoju Panevėžiu :) Beje nr.2, pavadinime parašiau (ne)Čičinsko kepsniai, nes įprastai jų tešla gaminama kitokia, su bulvėmis. Šiuo atveju pasitelkiau kitokį variantą, rekomenduotą sesers.

Tai, važiuojam!

Ingredientai

  • pakuotė AMALA seitano dešrelių (4 vnt.)
  • 150 ml kefyro
  • 270 g riebios varškės
  • apie 250–350 g miltų
  • nubrauktas šaukštelis sodos
  • šiek tiek druskos
  • pomidorų padažo
  • marinuotų svogūnų (pasirinktinai)

Gaminimas

Į kefyrą beriam sodą. Išmaišom. Tuomet pilam į varškę ir vėl išmaišom.

Pamažu beriam miltus – tiek, kiek reikia, kol formuojasi minkšta, bet nelipni tešla (labiausiai tiktų miltų matas „iš akies“).

Kočiojam tešlą iki vidutinio storio, pjaustom į vientisą juostelę ir ja apvyniojam išilgai ketvirčiais pjaustytas dešreles.

Verdam įkaitintame aliejuje, kol apskrunda iki rusvumo.

Kepsnius skaniausia valgyti  dar šiltus su pomidoru padažu. Prakandus, tešloje esančios seitano dešrelės skleidžia rūkyto produkto kvapą. Net ir virtos riebaluose išlieka tvirtos konsistencijos, neištyžta.

Amala seitano desreles 2000

Amala cicinsko1 2000

Amala cicinsko2 2000

Amala cicinsko3 2000

Amala cicinsko4 2000

Amala cicinsko5 2000

Amala cicinsko6 2000

Viena netikėta idėja. Prisijunk!

Parašykite komentarą