Stasher medium 1 zalia gentis 1500

STASHER silikono maišeliai – gamtai draugiški ir ekstremaliai funkcionalūs!

Instagram’e jau ilgokai seku profilį @noplasticworld – tai yra įmonė, pardavinėjanti tvarius produktus ir vaisių bei daržovių rinkinius dėžutėse. Šiaip ar taip NO PLASTIC WORLD „vinis“ neabejotinai yra STASHER silikono maišeliai, pasižymintys neįtikėtinu funkcionalumu. Šie buities draugužiai yra itin sandarūs ir lengvai prižiūrimi, drąsiai keliauja į spintelę, šaldytuvą, šaldiklį, mikrobangų krosnelę, puodą, indaplovę, orkaitę, lagaminą, baidarę… Į juos dėti galima kone viską – pradedant užkandžiais ir marinuojamais produktais, baigiant asmens higienos reikmenimis keliaujant ar mobiliuoju telefonu plaukiant baidare.

Stebėdama gaminio universalumą, stebuklingųjų STASHER maišelių užsimaniau ir aš! Parašiau NO PLASTIC WORLD komandai ir ji man atsiuntė STASHER maišelių dovanų. Gyvai maišeliai pasirodė dar simpatiškesni ir patogesni – iš karto įsivaizdavau, kaip šiuose minkštučio silikono maišeliuose atsiduria sumuštiniai ar kepyklėlėje perkamos bandelės (o jas aš iki šiol pirkdavau tokiuose maišeliuose, į kokius įdėdavo kepyklėlės darbuotojos…).

Mano buitį papuošė ir palengvino medium ir mini dydžio STASHER maišeliai:

Stasher medium 2 zalia gentis

STASHER AQUA daugkartinio naudojimo silikoninis maišelis, medium / 450 ml


Stasher mini 1 zalia gentis

STASHER RASPBERRY daugkartinio naudojimo silikoninis maišelis, mini / 295.5 ml


Tiesą sakant, mane iki šiol stebina, kad silikonas gali būti natūralus. Juk vizualiai jis labai primena plastiką, tiesiog yra minkštesnis bei paslankesnis! Bet štai STASHER maišelių silikonas yra pagamintas iš natūralių sudedamųjų dalių bei apdorotas platina, taigi tinkamas sąlyčiui su maistu ir tyras tarsi krištolas, netoksiškas, atsparus temperatūrai ir ilgaamžis. Silikonas yra grynas, t. y. be plastiko, nesukeliantis alergijos (be BPA ir BPS*) ir lengvai valomas. STASHER maišeliai yra tarsi hermetiniai indeliai – jų užspaudžiamas uždarymas yra itin sandarus ir taip padeda išvengti skysčių išbėgimo, išsaugo skonius bei maistines medžiagas.

*BPA ir BPS – kas tai? Kodėl verta rinktis produktus be šių medžiagų?

Remiantis Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) informacija, PBA arba bisfenolis A yra cheminė medžiaga, plačiai naudojama plastiko gamyboje, įskaitant ir plastiko produktus, turinčius sąlytį su maistu, o tai reiškia riziką, jog per maistą bisfenolis A pateks į organizmą. Atlikta daugybė tyrimų, skirtų nustatyti bifenolio A toksiškumą ir poveikį endokrininei sistemai. Tyrimų rezultatai nevienodi, todėl mokslininkai bisfenolio A saugumą vertina kontraversiškai. Nerimą kelia tai, kad yra tikimybė, jog net maži BPA kiekiai neigiamai veikia reprodukcinę sistemą, nervų sistemą ir vaikų vystymosi procesus. Na, o BPS arba bisfenolis S, yra bisfenolio A alternatyva, tačiau, kaip tvirtinama, ši cheminė medžiaga nėra saugesnė už pirmtaką. Atliekant tyrimus, pastebėta, kad bisfenolis S neigiamai veikia testosteroną, kai kurie rodikliai rodo, kad bisfenolis S daro netgi didesnę žalą vaisingumui nei bisfenolis A…


STASHER panaudojimo būdai

Dabar, kai rašau šį tekstą, didesnis STASHER maišelis guli šaldiklyje – į maišelį sudėjau prie pernokimo ribos atsidūrusius bananus. Esu rami, kad bananų nereiks išmesti, o norėdama susiplakti vaisių ir žalumynų kokteilį, galėsiu bet kada panaudoti kameroje esančius bananus. Na, o mažasis, aviečių spalvos STASHER maišelis šiuo metu guli šalia manęs, pripildytas cukruotų imbierų gabalėlių, kuriuos karantino metu kramsnoju pakaitomis su šviežiu imbieru be priedų.

Stasher mini 2 zalia gentis

Artimiausiu metu ketinu išbandyti STASHER maišelių funkcionalumą pasitelkiant sąrašą su 50 STASHER panaudojimo būdų, tarp kurių yra tokie pasiūlymai:

  • Įsidėti užkandžių sau arba augintiniui leidžiantis į ilgą pasivaikščiojimą ar pasivažinėjimą dviračiu;
  • pasiimti į parduotuvę sveriamiems produktams (tobulas variantas datulėms, kurias dėl lipnumo ne ypač patogu svertis į medžiaginius maišelius);
  • keliaujant susidėti dokumentas, kosmetiką, higienos reikmenis ar skysčius;
  • plaukiant baidare ar kitomis aplinkybėmis, kur daiktai gali sušlapti, susidėti smulkią elektroniką: mobilųjį telefoną, ausines, laikrodį;
  • įsidėti restorane nesuvalgytą maistą arba maisto likučius namuose;
  • naudoti kaip talpą virimui, rauginimui, marinavimui, padažams, ledams;
  • naudoti kaip talpą spraginti kukurūzams mikrobangų krosnelėje;
  • susidėti šviežias prieskonines žoleles ar arbatžoles;
  • įsidėti drėgną maudymosi kostiumą, kad nesimaišytų su sausais drabužiais (vuolia, išbandysiu, kai vėl atsidarys baseinas!).

Prisipažink, gal ir Tu turi STASHER maišelių? Kaip juos naudoji? :)

Parašykite komentarą