Kokteilis su acai berries powder zalia gentis

Tirštas pieniškas kokteilis su acai uogų milteliais #AmritaPlanet

Vangų gilaus rudens šeštadienį norisi tik saldžiai šerniškai miegot. Norint nuveikti ką nors produktyvaus, reikia šiek tiek prisiverst! Aš dar naiviai laukiau dienos pragiedrėjimo ir geresnės šviesos, kad pavyktų gražiau nufotografuoti tirštą pienišką kokteilį, kurio receptu šiandien noriu pasidalinti. Gaminau šį kokteilį jau trečią kartą ir tikrai gaminsiu vėl, mat jis labai jau skanus ir dar sotus! Šis spontaniškai gimęs receptas – vienas iš atradimų bandant AMRITA PLANET asortimento įdomybes. Šį kartą – ekologiškus acai uogų miltelius.

Ingredientai

  • 2 nedideli bananai
  • 600 ml augalinio ar gyvūninės kilmės pieno (galima ir skiesti vandeniu)
  • 1/2 avokado
  • kupinas šaukštas kanapių baltymų
  • 2 šaukšteliai acai uogų miltelių
  • šaukštelis bruknių džemo

Gaminimas

Į kokteilinę dedam laužytus bananus, avokadą, kanapių baltymus, acai uogų miltelius, bruknių džemo ir pilam pusę kiekio pieno. Viską gerai išplakam, supilam likusią pieno dalį ir trumpai paplakam pakartotinai.

Manau, kad su kokteilio ingredientais galima improvizuoti ir šį kartą. Galbūt dėti kitokio džemo ar uogienės? Gal prijungti papildomą vaisių, pavyzdžiui, mangą? Gal nedėti kanapių baltymų ar pakeisti juos alternatyviu produktu? Gal įberti linų sėmenų?

Kalbant apie šio kokteilio vinį, t. y. ekologiškus acai uogų miltelius, noriu akcentuoti, kad juose gausu organizmui naudingų medžiagų ir antioksidantų. Iš Brazilijos kilusių uogų miltelių sudėtyje yra daug skaidulinių medžiagų, vitamino E, kalio, kalcio, magnio, geležies. Produktas ekologiškas, be dažiklių, konservantų, be pridėtinio cukraus. Šie milteliai priklauso supermaistų kategorijai ir jais, kaip natūraliu papildu, naudinga papildyti savo racioną. Per dieną rekomenduojama suvartoti vos 1–1.5 arbatinį šaukštelį (3 g) per dieną.

Kokteilis su acai berries powder zalia gentis 2

Parašykite komentarą