Sante b zalia gentis

SANTE blakstienų tušai: platus asortimentas ir natūralumo sertifikatai

Rasti patinkančių natūralių priemonių kūno priežiūrai – paprasta. O štai atrasti natūralios ir gerai savo funkciją atliekančios dekoratyvinės kosmetikos – gerokai sunkiau. Štai natūralūs blakstienų tušai man vis neįtinka dėl dviejų pasikartojančių priežasčių: pirma – vos pasidažius jau tepa paakius, antra – sulipina blakstienas arba padažo jas labai neišraiškingai. Šios pasikartojančios bėdos būna kartu arba atskirai, tačiau esmės tai nekeičia, nes rezultatu lieku nepatenkinta ir grįžtu prie cheminės kosmetikos kategorijai priklausančių blakstienų tušų.

Paskutinis mano bandymas atrasti tobulą natūralų blakstienų tušą buvo SANTE VOLUME SENSATION blakstienų tušas (12 ml), kurį įsigijau BIOTEKA parduotuvėje.

SANTE blakstienų tušų asortimentas gana gausus, tad turėjau galimybę rinktis. Rinkausi tokį, kurio šepetėlis būtų pakankamai tankus ir iš natūralaus pluošto (reti ir silikoniniai šepetėliai man pernelyg sulipina blakstienas, kurios natūraliai yra gan tankios).

Ką gi, mano įspūdžiai tikrai teigiami, nors ir nevienareikšmiški. Labiausiai patinka faktas, kad šiuo blakstienų tušu pasidažius blakstienas, jis išsilaiko 12–14 valandų. Vėliau, vakarop, paakiai jau būna kiek patamsėję, tačiau žinodama, kad panašiai nutinka net su cheminiais blakstienų tušais, galvos per daug nesuku. Taip pat patinka blakstienų tušo šepetėlis, kuris, kaip minėjau, yra labai tankus (tai matyti ir nuotraukoje). Visgi susidūriau su viena problema – mano akių vokai yra uždari, pakritę, tad šis blakstienų tušo šepetėlis man yra per didelis, dažydamasi kaskart išsitepu akių vokus. Tuomet laukiu, kol blakstienų tušas nudžius ir akių vokus nusivalau.

Taigi, šis blakstienų tušas man asmeniškai nėra tobulas, tačiau per geras, kad numesčiau :) Stebėtina, kad naudoju jau gal 4–5 mėnesius, tačiau jis vis dar nepradėjo džiūti ir trupėti, taip pat neišsinaudojo (ne veltui jo yra net 12 ml). Ateityje tikrai vėl pirksiu SANTE blakstienų tušą, tačiau dairysiuosi kiek mažesniu šepetėliu. Tiesa, eilėje laukia kito gamintojo, BELLAPIERRE VOLUMIZING MASCARA blakstienų tušas (9 ml), kurį nusprendžiau išbandyti po susižavėjimo šio prekės ženklo mineraline pudra, kurią aprašiau ankstesnėje apžvalgoje.


Apie prekės ženklą SANTE

Tai yra natūralios kosmetikos atstovas iš Vokietijos, turintis beveik 40 metų kosmetikos gaminimo patirtį. SANTE svarbu aukšta kokybė, paprastumas ir tvarumas. Kosmetikos gamyboje pasitelkiami natūralūs ingredientai iš ekologinių ūkių ir nenaudojami parafinai, parabenai, silikonai, mineraliniai aliejai, mikroplastikai, vengiama sintetinių konservantų, kvapiklių ir dažiklių. SANTE gaminiai sertifikuoti BDIH ir NATRUE, didžioji asortimento dalis yra veganiškos sudėties. Šiam prekės ženklui svarbu prisiimti atsakomybę už mūsų planetą, todėl ne tik kruopščiai atrenkami ingredientai, bet ir propaguojami aplinkai draugiški gamybos procesai, gaminamos aplinkai draugiškos pakuotės. Taip pat SANTE remia socialinius projektus, palaikančius sąžiningą prekybą, šias vertybes diegia ir savo įmonėje.

Sante zalia gentis

Sante b zalia gentis

Viena netikėta idėja. Prisijunk!

Parašykite komentarą