Kanapiu arbata zalia gentis

Ragaujam: fermentuota kanapių žiedų arbata

Šią vasarą lankydamasi Vegfest LT renginyje ir ten besižvalgydama į mugės gėrius, pasukau ir link Kanapinė krautuvė prekyvietės. Ten mane patraukė regio garsai, pozityvi pardavėjų nuotaika ir išskirtinai estetiškos prekių pakuotės. Po šio pašniukštinėjimo į namus parkeliavau su dviem pirkiniais – fermentuota kanapių žiedų arbata ir butelaičiu kanapių sirupo.

Vegfest . zalia gentis

Jei atmintis neapgauna, už arbatą sumokėjau 3 €. Ji supilta į stiklinę kolbelę su kamštiniu kaiščiu. Dar plius skoningas lipdukas-etiketė ir aš visiškai sužavėta pateikimu.

O kaipgi turinys? Kaip skonis ir aromatas?

Skonis gana švelnus, tačiau juntamas ir šioks toks kartumas, kuris suteikia išraiškingumo. Kvapas primena žoleles/šieną. Sakyčiau, ši arbata yra subtili, paprasta, bet neprasta!

Kanapių žiedų arbatą rekomenduojama gerti prieš miegą. Ji ramina nervus, gydo nemigą, stiprina imunitetą.

Nekantrauju išbandyti daugiau įvairių kanapių produktų ir skatinu kitus. Ypač tuos, kurie šiek tiek sapnuoja ir mano, kad visos kanapės vienodos. Pamenu komišką ir tuo pačiu liūdną situaciją, kai dirbau sveikų produktų parduotuvėje. Atėjusi klientė rinkosi maistingą aliejų dukros pusryčių košėms. Kanapių aliejaus nepirko dėl to, kad bijojo, jog dukra apsineš (aha, taip ir pasakė!). Moteris blokavo bet kokią naują informaciją ir argumentus. Ji taip ir liko prie savo įsitikinimų :)

Tai va, šviečiamės, ragaujam ir… don’t worry be happy!

Kanapiu arbata zalia gentis

Parašykite komentarą