Nesti dante zalia gentis

Prabangūs ir natūralūs NESTI DANTE muilai: kūnui, spintai, dovanai

Požiūris, kad muilas būtinai išsausina odą ir geriau rinktis dušo želę – tikrų tikriausia atgyvena. Viskas priklauso nuo konkretaus pasirinkimo! Šiandien rinkoje turim tokią įvairovę muilų, kad lengvai galime išsirinkti odai draugišką pH turintį muilą, kuriam būdinga ne džiovinti odą, o priešingai – sudrėkinti ir pamaitinti.

Tiesa, muilai kelia abejonių ir dėl kito – etinio/ekologinio – aspekto. Mat muilų sudėtyje naudojamas palmių aliejus. Na, o , kaip žinia, palmėmis apsodinti plotai yra tiesiogiai susiję su atogrąžų miškų nykimu. O bet tačiau šiandien su džiaugsmu pristatau muilus, kurie lengvai atremia visus kaltinimus! :)

Itališki NESTI DANTE muilai drėkina ir maitina odą, o sudėtyje esantis palmių aliejus yra išgautas iš tvariose plantacijose užaugintų palmių, kurių auginimas niekaip nesusijęs su atogrąžų miškų nykimu. Taigi NESTI DANTE – natūralūs ir ekologiškai draugiški muilai. Popierinės šių muilų pakuotės atrodo elegantiškai ir prabangiai, nes kuriamos pasitelkiant viduramžius siekiantį Florencijos stilių. Muilai gaminami rankomis iš aukščiausios kokybės žaliavų ir verdami pagal seną italų tradiciją. NESTI DANTE muiluose nėra naftos produktų, sulfatų, parabenų.

Iš gausybės NESTI DANTE muilų, pas mane namuose atsirado trys:

(1) NESTI DANTE SAPONERIA NESTI DAL FRANTOIO GOJI muilas (100 g) – 1.79 €,

(2) NESTI DANTE LUXURY BLACK SOAP muilas (250 g) – 4.75 €,

(3) NESTI DANTE ROMANTICA ROYAL LILY & NARCISSUS muilas (250 g) – 3.65 €.Pirmasis NESTI DANTE muilas SAPONERIA NESTI DAL FRANTOIO GOJI pasižymi išraiškingu, bet subtiliu aromatu. Kaip leidžia suprasti pavadinimas, šis muilas papildytas goji (dygliuotojo ožerškio) uogų ekstraktu, taip pat alyvuogių aliejumi. Muilas kiek mažiau skalsus už įprastinius, kuriuose yra aršių putojimą skatinančių medžiagų. Po prausimosi oda lieka neišsausėjusi, nejuntamas tempimas. Ko gero, už tai galima dėkoti sudėtyje esančiam gliceroliui ir apskritai natūraliai sudėčiai. Kadangi šis muilas yra natūralus ir švelnus odai, naudoju jį visam kūnui. Labai džiugina ir tai, kad muilui būdinga kieta konsistencija, kuri išlieka ir sušlapinus. Kitaip tariant, sušlapintas muilas netįžta.

Nesti dante zalia gentisAntrasis, riboto leidimo LUXURY BLACK SOAP muilas, papildytas augaline aktyviąja juodąja anglimi, taukmedžių sviestu ir avižų ekstraktu. Šios medžiagos užtikrina švelnų odos prausimą, atkūrimą ir atgaivinimą. Kaip ir pirmasis muilas, šis džiugina tvirta konsistencija, sušlapęs netįžta. 250 g aromatingo gabalėlio užteks tikrai ilgam. LUXURY BLACK muilui būdingas vyriškų prausimosi priemonių aromatas – toptelėjo mintis, kad šis muilas yra puikus pasirinkimas ieškant dovanos vyriškos lyties asmeniui, o savąjį muilą perleidau naudoti draugui. Jam šis muilas taip pat patiko, kaip didžiausią pliusą įvardijo tai, kad muilas lengvai nusiplauna – su dušo želėmis būna priešingai, t. y. jas reikia plauti nuo odos ilgai, kol nelieka slidumo pojūčio.

Nesti dante zalia gentis

Nesti dante zalia gentisTrečiojo muilo ROMANTICA ROYAL LILY & NARCISSUS net neišpakavau – tiesiog padėjau į drabužių spintą, kad skleistų malonų kvapą. Kaskart pravėrusi spintos duris galiu džiaugtis gėlių aromatu. Kai aromatas atsibos ar pradės jaustis silpniau, šį muilą naudosiu vonioje, o į spintą pasidėsiu kažką naujo ir egzotiško iš plataus asortimento. Galbūt tai bus NESTI DANTE PARADISO TROPICALE muilas su kokosų aliejumi arba NESTI DANTE PLUXURY PLATINUM SOAP muilas su jazminais?.. :)

Parašykite komentarą