Naturtint1 2000

NATURTINT maitinamoji-drėkinamoji linija plaukams: intensyvi priežiūra kiekvieną dieną

Jau senokai skyriau laiko pasidalinti įspūdžiais apie kosmetiką plaukams, tad prisėdau aprašyti NATURTINT maitinamąsias-drėkinamąsias priemones, kurias išbandyti atsiuntė sveikų produktų parduotuvių tinklas LIVIN. Su prekės ženklu NATURTINT susipažinau prieš 8 ar 9 metus, kai plaukus dažiau raudonais-variniais atspalviais. Tuo metu tausojančių plaukų dažų pasirinkimas buvo išties kuklus, tačiau NATURTINT jau nešė žinią apie galimybę dažyti plaukus išvengiant amoniako, rezorcinolio ir kitų blogiukų. Šiuos plaukų dažus išbandyti paskatinau ir mamą, kuri liko ištikima Dark Chocolate Blonde atspalviui. Ilgainiui šio prekės ženklo plaukų dažai buvo dar labiau patobulinti, o ingredientai bei plaukų priežiūros priemonės imtos ženklinti ECOCERT. Ne išimtis ir maitinamasis-drėkinamasis plaukų šampūnas bei kaukė, kuriuos išbandžiau dabar.

NATURTINT maitinamasis-drėkinamasis plaukų šampūnas (400 ml) žvilgsnį iš karto paperka dėl šiltų geltonų atspalvių pakuotės – rudens ir žiemos niūrumai imant viršų, šiltų spalvų norisi kaip niekad. Praktiškai mąstantį protą šis šampūnas paperka net 400 ml pakuote. Uoslę pasitinka lengvas, karamelę primenantis aromatas. Na, o plaukai gauna vidutinio tirštumo, gerai putojančią priemonę, kuri ne tik plauna, bet ir puoselėja. Priemonės sudėtyje esantys hidrolizuoti kviečių baltymai atstato pažeistus plaukus, juos maitina ir suteikia gyvybingumo; apelsinų ir citrinų hidrolatai padeda uždaryti suskilinėjusius plaukų galiukus; vynuogių hidrolatas veikia kaip antioksidantas. Šampūno plaunamosios medžiagos nėra aršios, jos išgautos iš kokosų ir saulėgrąžų aliejų. Sudėtyje yra 99.5 % natūralių sudedamųjų dalių. Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, kvapiklių, SLS/SLES, fenoksietanolio ir parabenų.

Šampūnas specialiai sukurtas kasdienei sausų ir negyvybingų plaukų priežiūrai. Man tai labai aktualu, nes turiu lygius ir plonus plaukus, kuriuos plaunu kasdien. Šis šampūnas yra efektyvus, tolygiai išplauna visos galvos plaukus, nepalieka „kiaulių“, pavyzdžiui, sulipusio, nevisiškai išplauto ruožo ties pakaušiu.

Naturtint3 2000

Antroji priemonė – maitinamoji-drėkinamoji plaukų kaukė (150 ml). Ji darniai papildo šampūno poveikį, suteikdama plaukams paklusnumo ir švelnumo. Kaip ir šampūnas, ši kaukė papildyta hidrolizuotais kviečių baltymais, kurie atstato pažeistus plaukus, juos maitina ir suteikdami gyvybingumo; apelsinų ir citrinų hidrolatų, kurie padeda sumažinti plaukų galiukų šakojimąsi; vynuogių hidrolatu, kuris veikia kaip antioksidantas. Šios plaukų kaukės sudėtyje taip pat yra sviestmedžių aliejaus, kuriame gausu vitaminų A, D, E ir F, kurie giliai maitina plaukus ir suteikia švelnumo, bei tikrojo margainio riebiųjų rūgščių, kurios atstato natūralų plaukų blizgesį. Priemonės sudėtyje yra 99.6 % natūralių sudedamųjų medžiagų. Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, kvapiklių, silikonų, SLS/SLES, fenoksietanolio ir parabenų.

Ištrinkus ir išskalavus plaukus, juos gausiai ištepu šia NATURTINT kauke ir palieku kelioms minutėms. Plaukai suminkštėja ir tuomet kaukę šiek tiek įmasažuoju į atskiras sruogeles. Ši plaukų kaukė, net tepama per visą plaukų ilgį, jų neapsunkina ir nesulipina. Išdžiuvę plaukai yra švelnūs, purūs ir lengvai šukuojami. Dar vienas pastebėjimas – abiejų priemonių aromatai yra lengvi, o išdžiuvus plaukams jų visiškai nesijaučia, tad priemonės turėtų patikti neutralių kvapų gerbėjams.

Naturtint2 2000

Apie prekės ženklą NATURTINT

Natūralių plaukų priežiūros priemonių NATURTINT „vinis“ – maksimaliai tausojantys ilgalaikiai plaukų dažai be amoniako, rezorcinolio, parabenų, DEA, silikonų, parafino, mineralinių aliejų, sunkiųjų metalų likučių, SLS, formaldehido dairinių ir dirbtinių kvapų, tačiau su gausiu kiekiu plaukus stiprinančių bei regeneruojančių aktyvių natūralių ir sertifikuotų ekologiškų aliejų bei augalinių ekstraktų. Šie plaukų dažai ir pakuotėje esančios pagalbinės priemonės (spalvą išlaikantis šampūnas, spalvą fiksuojantis kondocionierius, Anti-ageing intensyvus CC kremas) rūpinasi, kad plaukai ne tik įgautų intensyvią spalvą (net ir tuo atveju, jeigu plaukai plaukai jau žili), bet ir neišsausėtų bei nesudirgtų jautri galvos oda.
Prekės ženklas NATURTINT savo klientus taip pat džiugina trimis plaukų priežiūros linijomis, skirtomis skirtingiems plaukų poreikiams patenkinti: stiprinanti – slenkantiems plaukams, atstatanti – dažytiems plaukams, maitinanti-drėkinanti – sausiems plaukams. Natūralios priemonės palankiai vertinamos visame pasaulyje, o tausojantys plaukų dažai užima lyderio pozicijas JAV, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Nyderlandų, Australijos ir kitose rinkose. NATURTINT priemonės tinka veganams ir nėra bandytos su gyvūnais.

Parašykite komentarą