Biovaistine organic chaga zalia gentis

MUSHROOMS4LIFE: pažintis su vaistinguoju beržo juodgrybiu / čaga

Kuo naudingas beržo juodgrybis?

Apie paslaptingąjį beržo juodgrybį, dar vadinamą čaga (chaga) arba įžulniuoju skyleniu, sužinojau gan neseniai. Šis grybas bene labiausiai garsėja kaip liaudiškas vaistas prieš onkologines ligas. Ar šis grybas iš tiesų toks galingas? Nežinau, tačiau kalbos apie neįtikėtinai didelę naudą imuninei sistemai bei savijautai mane sudomino, tad nusprendžiau pasidomėti plačiau ir išbandyti savo kailiu.

Pašniukštinėjusi internete, radau atsiliepimus, kad beržo juodgrybis siejamas ne tik su fizine sveikata, bet netgi su ezoterinėmis galiomis: trečiosios akies apvalymu, sąmonės plėtimu, sąmoningų sapnų aktyvavimu ir pan. Grįžtant prie žemiškesnio dalyko, t. y. naudos fizinei sveikatai, tvirtinama, kad šis grybas šarmina organizmą, stiprina imuninę sistemą, gerina virškinimo sistemos veiklą, normalizuoja aukštą kraujospūdį, papildo organizmą vitamino D atsargomis, geležimi, kaliu, cinku. Grybų karaliumi vadinamas čaga itin vertinamas dėl valomųjų savybių – apvalomas ne tik kūnas nuo toksinų, bet ir protas nuo negatyvių minčių. Visa tai skamba naudingai, įdomiai ir netgi šiek tiek mistiškai, ar ne?


MUSHROOMS4LIFE – ekologiški papildai iš medicininių grybų

Besidomėdama radau informacijos ir apie tai, kad beržo juodgrybis netinkamai panaudotas gali būti ir naudingas. Taigi, nors šį augalą galima aptikti ir Lietuvoje, nusprendžiau atsisakyti savarankiškų eksperimentų ir susirasti patikimą juodgrybio papildų gamintoją. Pasirinkau MUSHROOMS4LIFE ekologiškų maisto papildų prekės ženklą, kurį įsteigė gydytojas ir grybų ekspertas Martin Powell. Šio prekės ženklo grybai, iš kurių pagaminami papildai, yra auginami natūraliomis sąlygomis arba laukinėje gamtoje, papildai gaminami vien tik iš kruopščiai atrinktų grybų, nenaudojami jokios papildomos medžiagos. Pagaminti produktai yra sertifikuojami kaip ekologiški (SOIL ASSOCIATION ORGANIC sertifikatas yra vienas griežčiausių visame pasaulyje). MUSHROOMS4LIFE vegetariški vitaminai paženklinti VEGAN ženkliuku, taigi akivaizdu, kad tai ir veganiški vitaminai. MUSHROOMS4LIFE įmonė papildų gamybai naudoja medicininius grybus, kurie siejami su ilgametėmis medicinos tradicijomis, patikimumu naudoti esant bet kokio amžiaus ir sergant įvairiomis ligomis.

Trumpai tariant, MUSHROOMS4LIFE principai, etiškumas ir galutinio produkto sertifikavimas mane įtikino, kad reikalų turėsiu su aukščiausią kokybę siūlančiu gamintoju. Taip iš biovaistine.lt pas mane atkeliavo MUSHROOMS4LIFE maisto papildas ORGANIC CHAGA, skirtas energijai ir gyvybingumui (60 kapsulių). Šis maisto papildas pagamintas iš juodojo beržo grybo, auginto ant Sibire augančių beržų. Siekiant išgauti didžiausią maistinių medžiagų koncentraciją ir biologinį jų aktyvumą ekstraktui išgauti naudojama karšto vandens ištrauka. Rekomenduojama naudoti po 2 kapsules 1–3 kartus per dieną užsigeriant stikline vandens.

Maistinė medžiaga 2 kapsulėse yra:
ekologiškas juodojo beržo grybo ekstraktas 800 mg

Beržo juodgrybio vartojimas ir poveikis

Iš pradžių šį papildą vartojau po 1 kapsulę per dieną, o praėjus kelioms dienoms, ėmiau gerti po 2 kapsules per dieną. Abi kapsules išgerdavau vienu kartu, pirmoje dienos pusėje.

Turiu nuliūdinti, bet mistiškų galių neįgijau – trečioji akis neatsivėrė, intuicijos šuolių taip pat nepastebėjau :) O štai žvelgiant iš fizinės sveikatos perspektyvos, turiu du reikšmingus pastebėjimus:

(1) Gegužės pabaigoje baiginėjau studijas, kurios pareikalavo kelių parų su minimaliu miego kiekiu, o aš iš tų žmonių, kuriems kelios beveik bemiegės naktys reiškia nuolatinį apsnūdimą ir agonišką būseną. Buvau nustebusi, tačiau šios kelios intensyvios ir beveik bemiegės paros pralėkė tikrai lengvai ir netgi žvaliai. Tik joms praėjus susimąsčiau, kodėl taip galėjo įvykti. Turiu tik vieną spėjimą – tąkart energija užkrovė ORGANIC CHAGA papildai.

(2) Dar vienas ir jau nevienkartinis pastebėjimas būtų toks, kad ORGANIC CHAGA maisto papildai gerina virškinimo sistemos veiklą. Nors maitinuosi daugiausia augaliniu maistu, tačiau dažniausiai išgeriu mažokai vandens, tad medžiagų apykaita nėra labai greita. Kaskart išgėrus beržo juodgrybio papildų, medžiagų apykaita suaktyvėdavo jau kelių valandų bėgyje. Neabejoju, kad tai šio papildo nuopelnas, nes vartojant papildų kursą, buvo įsiterpusios kelios dienos, kai su savimi papildų neturėjau, tad jų neišgėriau. Būtent tada medžiagų apykaita būdavo lėtesnė. Taigi, jei norisi pagreitinti medžiagų apykaitą ir virškinimą, rekomenduoju išbandyti šiuos papildus. Jeigu vargina vidurių užkietėjimas, tuomet, ko gero, vertėtų vartoti ir daugiau nei 4 beržo juodgrybio kapsules per dieną. Turint viduriavimo problemų, reikėtų išsamiau pasidomėti, ar šis preparatas yra tinkamas. Remdamasi asmenine nuomone, manyčiau, kad viduriavimas gali dar labiau paūmėti, tačiau skaitydama apie beržo juodgrybį buvau radusi informacijos, kad šio medicininio grybo pagalba diarėja (viduriavimas) yra gydoma!


Tiek mano įspūdžių apie egzotiškąjį, medicininį grybą – čagą / beržo juodgrybį / įžulnųjį skylenį. Ši trumpa, mėnesio trukmės pažintis, man sužadino dar didesnį susižavėjimą įvairialypiu grybų pasauliu. Maistingi, nuodingi, gydomieji, psichotropiniai, įvairiausių formų ir dydžių, šviečiantys, augantys samanose ar ant kitų augalų… Žinot, jau laukiu grybų sezono! :)

Biovaistine organic chaga zalia gentis

Biovaistine organic chaga zalia gentis

Daugiau MUSHROOMS4LIFE papildų rasi: www.biovaistine.lt
#ad

Keletas netikėtų idėjų. Prisijunk prie diskusijos!

Parašykite komentarą