Pf vakaras ir diena

Dekoratyvinė kosmetika jautriai odai PHYSICIANS FORMULA: makiažo filmavimas

Dekoratyvinė kosmetika PHYSICIANS FORMULA yra kuriama atsižvelgiant į jautrios odos savininkių poreikius. Šio prekės ženklo kosmetikos priemonės yra hipoalerginės: be sintetinių kvapiklių, parabenų ir daugiau nei 100 kitų dirgiklių, įprastai naudojamų kosmetikos gamyboje.

Kiek gaila, kad ši kosmetika kol kas nepasistiebė iki natūralios kosmetikos sertifikato ir lieka tarsi tarpiniu variantu tarp „tradicinės“, t. y. cheminės dekoratyvinės kosmetikos ir tos, kuri yra sertifikuota arba/ir ženklinta, kad sudėtyje turi tam tikrą procentą natūralių ingredientų.

Su PHYSICIANS FORMULA asortimentu susipažinau ir aprašiau 2017 m. rudenį, kai šią kosmetiką į Lietuvą atsivežė parduotuvių grožiui tinklas EUROKOS. Tą kartą mane labiausiai sužavėjo išbandytas PHYSICIANS FORMULA BB kremas, kurį sunaudojusi pirkau dar kartą.

Physicians


Praėjus porai metų, vėl susidūrė mano ir PHYSICIANS FORMULA keliai. Šį kartą gavau pasiūlymą pabūti EUROKOS makiažo modeliu – pasitelkiant PHYSICIANS FORMULA dekoratyvinę kosmetiką buvo atliktas dieninis makiažas, o tuomet magiškai greitai transformuotas į vakarinį. Transformacijai atlikti tereikėjo daugiau bronzanto bei sodresnio atspalvio lūpų dažų.

Irmina diena 1 2000

Irmina vakare 2000

Esu iš tų moterų, kurios naudoja gan nedaug dekoratyvinės kosmetikos. Jeigu tiksliau – turiu bazines priemones ir į nesu linkusi į eksperimentus. Pavyzdžiui, visiškai nenaudoju skaistalų, bronzantų ar švytėjimą suteikiančių priemonių, tačiau ši patirtis su PHYSICIANS FORMULA tapo postūmiu leistis į dekoratyvinės kosmetikos avantiūrą ir bent pabandyti prisijaukinti bronzantą, kuris veidui suteikia gyvybingumo. Kalbant apie šį makiažą, prikibčiau tik prie blakstienų – natūraliai turiu jas gan ilgas, tačiau dėl uždarų vokų ir kuklaus paryškinimo blakstienų tušu, jos liko nepastebimos.


Dieniniam ir vakariniam makiažui atlikti buvo pasitelktos šios priemonės iš EUROKOS asortimento:

PHYSICIANS FORMULA NUDE WEAR makiažo pagrindas,

PHYSICIANS FORMULA CONCEALER TWINS maskuojamoji priemonė,

PHYSICIANS FORMULA SUPER BB kompaktinė pudra,

PHYSICIANS FORMULA BRONZE BOOSTER veido bruožų modeliavimo paletė,

PHYSICIANS FORMULA BROW LAST antakių želė,

PHYSICIANS FORMULA SHIMMER STRIPS DISCO GLAM akių vokų šešėlių paletė,

PHYSICIANS FORMULA SHIMMER STRIPS akių kontūro pieštukas,

PHYSICIANS FORMULA SEXY BOOSTER VA VA VOOM blakstienų tušas,

PHYSICIANS FORMULA THE HEALTHY VELVET skysti lūpų dažai.

Parašykite komentarą