Antioxidants 2 zalia gentis

Maisto papildas SUPERANTIOXIDANTS – pagalbos ranka nusilpus imunitetui

#reklama #nemokamai_gautas_produktas

Šis pavasaris pakišo rieboką kiaulę – prieš pat prasidedant karantinui susirgau. Ne šiaip koks lengvas pakosčiojimas, o kelių savaičių negalavimų maratonas. Per visą laiką taip ir nebuvo rimtai pakilusi temperatūra, bet kitų negalavimų – visa virtinė: nuo vėmimo bekosėjant iki akių uždegimo su aklinai raudonais akių obuoliais, nuo man nebūdingo migreninio galvos skausmo iki limfmazgių uždegimo…

Taip rimtai paskutinį kartą buvau sirgusi 2012-aisiais. Esu linkusi manyti, kad ligos duodamos ne atsitiktinai. Jos skatina stabtelėti ir pažvelgti atgal – kaip ir kuo gyvenam, kur šviečia disbalansas? Pačiam primityviausam lygmeny, jau gerą pusmetį maitinausi tikrai š*dinai. Dėmesys buvo sutelktas į kitus dalykus, į gyvenimo persidėliojimą ir psichologinį gijimą po išsiskyrimo, kuris be abejo, kūnui sukėlė daug ir ilgai trukusio streso.

Nevisavertė mityba + ilgalaikis stresas? Tau jau pakankamos priežastys, kad kūnas pasakytų STOP ir imtų maištauti.

Negalavimai ir visuotinis karantinis iš tiesų privertė įdėmiau pažiūrėti į savo kasdienius įpročius. Grąžinti į racioną daugiau vandens ir pakoreguoti mitybą. Natūraliai ėmė norėtis daugiau žalumynų, vaisių, įvairesnio maisto.

Laikausi pozicijos, kad kokybiški maisto papildai, naudojami atsakingai, laiku ir vietoje – geras sprendimas. Taigi šalia dedamų pastangų mityboje, organizmą nusprendžiau pastiprinti ir maisto papildu iš newcrush.com – THE ORGANIC PHARMACY – SUPERANTIOXIDANTS. Šis maisto papildas su antiksidantais, skirtas sveikam organizamui ir imuninei sistemai.

O kas gi tie antioksidantai ir kur jų gauti?

„Tai yra vitaminai, mineralai ir kitos maistinės medžiagos, kurios saugo ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Ekspertai mano, kad laisvųjų radikalų žala vaidina svarbų vaidmenį daugelio lėtinių ligų progresavime, tokių kaip aterosklerozė, vėžys ar artritas. Laisvieji radikalai taip pat gali daryti žalą imuninei sistemai. Taigi, antioksidantai kovoja su žalingu laisvųjų radikalų poveikiu ir padeda išlaikyti stiprią imuninę sistemą, ir padeda geriau apsisaugoti nuo peršalimo, gripo ir kitų infekcijų.

Antioksidantų gausu vaisiuose ir daržovėse, todėl pasistenkite jų įtraukti į savo racioną kuo daugiau. Tiesa, ne visi vaisiai ir daržovės antioksidantų turi vienodai. Pagrindiniai trys antioksidantai yra betakarotenas (vitaminas A), vitaminas C ir vitaminas E. Jų gausu spalvotuose vaisiuose ir daržovėse, ypač violetinio, mėlyno, raudono, oranžinio ir geltono atspalvio. Kad gautumėt didžiausią naudą iš šių daržovių, valgykite jas žalias arba pavirkite ant garų ir jokių būdu ne pervirkite.“ (šaltinis).

Superantioxidants 1 zalia gentis

Įmonės THE ORGANIC PHARMACY maisto papildai, kaip sufleruoja ir pats pavadinimas, yra pagaminti pasitelkiant natūralius ingredientus. Kosmetikos ir maisto papildų gamyboje vadovaujamasi homeopatinėmis bei kosmetikos žiniomis, sukuriamas naujas švaraus, efektyvaus grožio ir sveikatos standartas.

Mano išbandytas, SUPERANTIOXIDANTS maisto papildas yra turtingos sudėties. Į sudėtį įeina vitaminai A, E, C, cinkas, selenas, braziliškasis ženšenis, vynuogių sėklų ekstraktas, žaliosios arbatos ekstraktas, cisteinas, manganas, mėlynių uogos, centelių lapai, pušų žievės ekstraktas, liuteino ekstraktas, zeaksantino ekstraktas, kofermentas Q10.

Gaila, tačiau viešai kalbėti apie kiekvieną ingredientą nėra galima. Laikomasi nuostatos, kad skleisti informaciją galima tik apie farmacijoje patvirtintus ir gausiai moksliškai ištirtus elementus. Šiuo atveju tai būtų vitaminai A, E bei C, cinkas ir selenas:

  • Vitaminas A padeda palaikyti normalią geležies apykaitą, normalią imuninės sistemos veiklą, normalią odos ir gleivinių būklę, padeda išsaugoti normalų regėjimą.
  • Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos (šio vitamino maisto papildo dviejose kapsulėse yra net 400 % rekomenduojamos paros normos).
  • Vitaminas C padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, imuninės sistemos veiklą intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, gerina geležies absorbciją, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją, padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą (jo maisto papildo dviejose kapsulėse yra net 375 % rekomenduojamos paros normos).
  • Cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, padeda išsaugoti normalų regėjimą, padeda palaikyti normalią kaulų, plaukų, nagų ir odos būklę. Padeda palaikyti normalią vitamino A apykaitą.
  • Selenas padeda palaikyti normalią skydliaukės veiklą, normalią plaukų ir nagų būklę, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Antioxidants 3 zalia gentis

Taigi grįždama į doros kelią, kiekvieną rytą pradedu ne tik maistingais pusryčiais, bet ir didele stikline vandens, kuria užgeriu dvi kapsules maisto papildo SUPERANTIOXIDANTS. Puikiai suprantu, kad net patys efektyviausi maisto papildai gali padėti greičiau sugrįžti į optmalią būseną ir imuninės sistemos funkcionavimą, tačiau maisto papildas nėra maisto pakaitalas! Vien ryjant piliules dar niekam neįvyko stebuklai – svarbu puoselėti ir subalasuotą mitybą bei sveiką gyvenimo būdą. Tai va – čiumpam ne tik maisto papildą, bet ir obuolį, o tuomet lekiam į mišką!

Parašykite komentarą