Trx 2 zalia gentis

Maisto papildas plaukams TRX2 – NewCrush perliukas, kuriam neatsispyriau ir aš!

#reklama #nemokamaigautasproduktas

Turbūt sunku atrasti merginą, kuri nebūtų girdėjusi TRX2 papildų plaukams. Juos išbandė daugybė Lietuvos influencerių, žvaigždžių ir žvaigždučių, tad sulaukė ir dėmesio, ir skeptiškumo, ir kritikos dėl aukštos kainos. Galbūt būčiau viską praleidus pro akis ir neteikus reikšmės, jeigu ne keletas aspektų:

  1. Teigiamų atsiliepimų apie šį maisto papildą girdėjau ir artimoje aplinkoje (cituoju: „TRX2 buvo vieninteliai papildai, kurie padėjo mano plaukams“).
  2. Jau esu testavusi ne vienus maisto papildus iš NewCrush, pradedant dar tuo laiku, kai prekės ženklas vadinosi BIOVAISTINĖ. Visais maisto papildais likau patenkinta, dalies jų poveikis buvo pastebimas plika akimi ar patvirtintas kraujo tyrimų (pavyzdžiui, kraujo tyrimų rezultatai prieš vartojant vitamino B12 papildą ir po vartojimo).
  3. NewCrush asortimente papildų kainos tikrai nėra pačios žemiausios, tačiau ar turėtų būti kitokios, jeigu prekės ženklai yra kruopščiai atrinkti, gamyboje naudojamos biologiškai švarios sudedamosios dalys, paisoma holistikos, etikos ir ekologijos principų? (Nebandau visų šių teiginių pritaikyti absoliučiai visiems prekės ženklams – kiekvienas iš jų turi nusibrėžęs savas ribas ir ambicijas).

Taigi ėmiau ir leidausi į avantiūrą išbandyti bene garsiausias ir popsiškiausius NewCrush papildus – TRX2! Ši patirtis man labai naudinga, nes pakeičiau plaukų dažymo stilių į balayage ir vis didesnė plaukų dalis yra natūralios spalvos. Galbūt šį kartą man netgi pavyks pilnai atsiauginti šviesintus plaukus, o gal tiesiog liksiu prie tokio dažymo stiliaus, kuris leidžia plaukus dažyti kas keletą mėnesių, o ne kankinti peroksidu kaskart, kai ima šviestis tamsios šaknys!

Trx 1 zalia gentis

Taigi vienoje TRX2 pakuotėje yra 90 kapsulių, kurių užtenka mėnesiui. Norint pasiekti geriausių rezultatų, pravartu suvartoti 2–3 pakuotes. TRX2 maisto papildų formulę sukūrė Oksfordo mokslininkai. Papildui gaminti pasitelkiami aukštos kokybės ingredientai iš Vokietijos ir Šveicarijos. TRX2 yra pirmoji patentuota priemonė , kurios sudėtyje yra kalio, Carnipure® tartrato (L-carnitine-L-tartrate), BCAA ir nikotino rūgščių, kurių suteikia patentuotas kalio kanalus stimuliuojantis kompleksas.

Labai įdomu tai, kad TRX2 papildų poveikis gali būti pastebėtas tik po kurio laiko. Kaip teigia gamintojas, rezultatai priklauso nuo žmogaus organizmo metabolizmo. Kai kuriems asmenims pirmieji rezultatai pasimato per 12 savaičių. Dauguma žmonių pirmųjų pastebimų rezultatų sulaukia po 5 mėnesių. Praktikoje yra atvejų, kuomet rezultatai buvo pastebimi po 8-12 mėn. nuo papildo vartojimo pradžios. Taigi papildų vartojimo rezultatai gali būti pastebimi netgi praėjus kuriam laikui po papildų kurso pabaigimo!

Taip pat gamintojas akcentuoja, kad TRX2 neveikia hormoninės sistemos, todėl plaukai neims dygti tose vietose, kur anksčiau nebuvo plaukų folikulų. Be to, unikali TRX2 formulė užtikrina, kad reguliarus šio maisto papildo vartojimas stimuliuoja tik miegančius, neaktyvius galvos plaukų folikulus. Apie tai net nebuvau susimąsčius, tačiau informacija išties aktuali. Būtų ne juokas, jeigu stiprinant galvos plaukus stiprėtų ir ten, kur jie visai nepageidaujami! :)

Per dieną rekomenduojama suvartoti po tris kapsules. Visas tris kapsules galima išgerti vienu kartu per pusryčius arba išgerti atskirai. Bet kokiu atveju reikia užsigerti didele stikline vandens. Trijose papildo kapsulėse yra:

  • biotino, kuris padeda palaikyti normalią plaukų, odos ir gleivinių būklę (300 % RMV);
  • cinkas, kuris padeda palaikyti normalią plaukų, nagų ir odos būklę (150 % RMV);
  • selenas, kuris padeda palaikyti normalią plaukų ir nagų būklę (136 %);
  • niacinas, kuris padeda palaikyti normalią odos ir gleivinių būklę (250 %).

Išsamiau:

Maistinė medžiaga 3 kapsulėse yra: RMV*%
Niacinas 40 mg NE 250
Biotinas 150 µg 300
Kalis 191 mg 9
Cinkas 15 mg 150
Selenas 75 µg 136
L-karnitinas 800 mg
L-leucinas 150 mg
Izoleucinas 75 mg
Valinas 75 mg

* – referencinė maistinė vertė (RMV).

Trx 2 zalia gentis

Apie papildo gamintoją OXFORD BIOLABS

OXFORD BIOLABS® yra maisto papildus ir kosmetiką gaminanti kompanija, kuri specializuojasi inovatyvių produktų kūrime, naudojant natūralių ingredientų pagrindu sukurtas formules. Kompaniją įkūrė Oksfordo universiteto mokslininkai, vadovaujant Dr. Thomas Whitfield. Nuo 2009 metų OXFORD BIOLABS® tikslas – kurti tik moksliniais tyrimais patvirtintus ir efektyvius produktus, kurie skirti veiksmingai spręsti konkrečias problemas. TRX2® produktai yra gaminami Vokietijoje, naudojant aukščiausios kokybės ingredientus iš Vokietijos bei Šveicarijos. Gamybos procese yra laikomasi aukščiausių gamybos standartų, užtikrinant, kad klientai gautų tikrai veiksmingus ir kokybiškus produktus.

Parašykite komentarą