MÁDARA saulės kosmetika: natūralūs filtrai, lengva tekstūra ir tobulas aromatas

Labas! Rodos, senokai dėmesio skyriau saulės kosmetikai. Manau, kad pats metas pasitaisyti, kai Lietuvoje turim jau antrą ypač kaitrią, saulėtą vasarą, kuri dar tik įsibėgėja :) Antroji priežastis pakalbėti apie saulės kosmetika yra ta, kad LIVINN – SVEIKI PRODUKTAI parduotuvių tinklas pasiūlė apžvelgti MÁDARA saulės kosmetikos priemones. Atsisakyti tiesiog negalėjau, nes MÁDARA priemonės yra natūralios ir sertifikuotos, o jų apsauginiai filtrai – natūralūs mineraliniai. Šie filtrai yra saugūs, nes UVA ir UVB spindulius atspindi, be to, nedirgina odos, neužkemša porų, nesukelia alergijos. Tuo tarpu apie cheminius filtrus pasigirsta vis daugiau informacijos, kad jie yra nepatikimi ir netgi  tikėtina, jog, užuot saugoję nuo žalingo saulės spindulių poveikio, jį suaktyvina ir taip provokuoja odos ligas. Deja, saulės kosmetika su cheminiais filtrais iki šiol labai populiari, nes yra gerokai pigesnė. Be to, išbandžiusieji kosmetiką su mineraliniais filtrais gali turėti neigiamų prisiminimų apie intensyvų baltumą, kuris ištepus odą niekur nedingsta. Visgi priemonės yra tobulinamos ir naujos kartos filtrai yra patogūs naudoti, nepaliekantys baltos spalvos. Tai patvirtino ir mano patyrimas naudojant MÁDARA apsauginę saulės kosmetiką.

Dar daugiau – MÁDARA spindesio suteikiantis BB kūno kremas nuo saulės SPF15 (100 ml) jau pats savaime yra ne baltos, o rusvos spalvos! Būtent ši priemonė mane sudomino labiausiai, nes yra gan netradicinė. Vasaros pradžioje, kai oda dar ganėtinai blyški, ant odos užteptas rusvos spalvos MÁDARA BB kremas nuo saulės suteikia odai šiltą vasarišką atspalvį. Na, o smulkutės spindinčios dalelės suteikia odai subtilaus bronzinio žėrėjimo, kuris ypač gražiai atrodo saulės atokaitoje. Šis BB kremas yra tarsi lengvą įdegio atspalvį suteikiantis kūno pienelis, tačiau tuo pat metu suteikiantis apsaugą. SPF15 filtras reiškia, kad pasitepus šia priemone, saulėje saugiai galima būti 225 min. / 2 val. 45 min. (SPF filtro skaičius dauginamas iš 15 min.). Priemonė pradeda veikti iš karto. Aš asmeniškai ją naudoju eidama į miestą – priemonė ir saugo, ir gražina :)

MÁDARA BB kremas nuo saulės yra lengvos konsistencijos, itin lengvai tepasi ant odos ir nepalieka lipnumo pojūčio. Nors yra rusvos spalvos, tačiau netepa drabužių. 99 % sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT ir COSMOS NATURAL kaip natūrali kosmetika. Beje, apžvalgose tikrai dažnai rašau, kad priemonės maloniai kvepia, tačiau kai kurioms būdingas toks malonus kvapas, kad nepakanka įkvėpti aromato vos vieną kartą, norisi įkvėpti dar ir dar, o galiausiai dar nešu priemonę pauostyti draugui, laukdama ir jo patvirtinimo, kad kvapas išties tobulas :) Taigi šiuo atveju kvapas yra ne tiesiog malonus, o tobulas.

Antroji priemonė – MÁDARA lengvos tekstūros apsauginis saulės pienelis SPF20 (150 ml). Apsaugos faktoriaus skaičius – didesnis. Tinka tepti veidą, rankas ir visą likusį kūną. Sukurtas visų tipų odai puoselėti, tinka tiek suaugusiesiems, tiek ir vaikams. Pasitepus priemonė pradeda veikti iš karto ir saugiai būti saulėje galima 5 valandas, išskyrus atvejus, kai išsimaudoma – tuomet apsauginiu kremu rekomenduojama pasitepti pakartotinai. Taip pat didesnis šios priemonės tūris. Iš šio pienelio daug nesitikėjau, nes visi lūkesčiai buvo sudėti į BB apsauginį kremą. Visgi išbandžiusi šį apsauginį pienelį, likau labai maloniai nustebusi – vėlgi tobulas aromatas, iš tiesų lengva konsistencija, lengvas tepimas ant odos, greitas susigėrimas, jokių baltų ruožų. Dėl lengvo pienelio tepimo, jo pakanka nedidelio kiekio, taigi naudojasi taupiai (seniau bandytos apsauginės priemonės su mineraliniais filtrais buvo gerokai klampesnės ir tepėsi ne ypač lengvai).

Ši priemonė taip pat turi 99 % natūralių sudedamųjų dalių. Abiejų priemonių pirmoji/pagrindinė sudedamoji dalis yra alavijų lapų sultys, kurios vertinamos dėl raminamojo poveikio. Priemonė taip pat papildyta natūraliais aliejais ir augaliniais vaškais. Pasitepusi priemone paplūdimyje, pastebėjau, kad ir ji turi šiek tiek švytinčių dalelių, tačiau mažiau nei BB kremas. Pienelis sertifikuotas ECOCERT ir COSMOS NATURAL.

Tiek pienelį, tiek BB kremą galima įsigyti LIVINN ir BIOSALA parduotuvėse, kurios šią vasarą susijungė į vieną komandą. Abi šias priemones vertinu labai pozityviai ir manau, kad pabaigusi naudoti, tikrai norėsiu pakartoti ir drąsiai įtraukiu į Genties TOP kategoriją, kur patenka vos viena kita bandyta priemonė.Apie prekės ženklą MÁDARA

Tai – Latvijoje gaminama, išskirtinai natūrali ir organinės kilmės kosmetika. Šios kosmetikos pradininkė ir įmonės įkūrėja Lotte Tisenkopfa-Iltnere mano, kad kosmetika turi būti kaip maistas, tik skirta ne vartoti, bet tepti bei dėti ant odos, taip ją pamaitinant ir sustiprinant. Įmonė gamina dešimtis veido ir kūno priežiūros priemonių, kuriamų remiantis gamtos dėsniais. MÁDARA kosmetikos priemonėse naudojami Šiaurės augalai, žolelės ir kiti gamtinės kilmės komponentai. Asortimentą sudaro valomieji veido pieneliai, kremai, šveitikliai, kūno priežiūros priemonės įvairiems odos tipams. MÁDARA kosmetika yra sertifikuota ECOCERT ir pakuojama FSC aplinką tausojančiose popierinėse pakuotėse.

Viena netikėta idėja. Prisijunk!

Parašykite komentarą