Madara1 2000

MÁDARA BOOST plaukų augimą skatinanti priemonė: plaukai, nustokit slinkti!

Žvalgydamasi po LIVIN asortimentą ir pamačiusi MÁDARA plaukų augimą skatinančią priemonę (100 ml), susidomėjau ja viso labo kaip prevencine plaukų priežiūros priemone. Pamaniau, kad nuo rudens visgi grįžtu į baseiną, kur plaukai vėl ragaus chlorą ir plaukų džiovintuvo šilumą. Be to, po 5 mėnesių plaukų nedažymo, neištvėriau ir vėl griebiausi plaukų dažų (norėčiau norėti nebedažyti plaukų, tačiau visgi noriu dažyti toliau). Taigi plaukų augimą skatinanti priemonė pasirodė naudinga. LIVIN man ją atsiuntė išbandyti nemokamai (ačiū!).

Ir, žinot, kas buvo toliau? Kol priemonę prisiruošiau nufotografuoti bei pradėti naudoti, man jos prireikė jau ne profilaktiškai, o iš būtinybės! Teoriškai žinojau apie tokį dalyką kaip sezoninis plaukų slinkimas, tačiau praktiškai jį pastebėdavau nebent ant katės ir niekada ant savęs… O štai šį rudenį plaukai ėmė slinkti kaip pašėlę. Negana to, pradėjo dar ir lūžinėti. Nors plaukus jau nemažai metų šviesinu, tačiau lūžinėjimo pavykdavo išvengti. Baseino žala irgi neatrodė tokia jau didelė, nes plaukioju visada su kepurėle, tad plaukai sušlampa tik šiek tiek… Teko pripažinti, kad koją pakišti galėjo ir kitos priežastys: suprastėjusi mityba ir ilgalaikis stresas dėl tam tikrų gyvenimo kliurkų. 

Beliko prisiimti atsakomybę ir situaciją gerinti tiek, kiek tai mano valioje. Mažų mažiausiai grįžti į rūpestingą, maistinių medžiagų pakankamą mitybos kelią, o taip pat pasirūpinti plaukais. Taigi MÁDARA augimą skatinanti priemonė tapo mano sąjungininke siekiant teigiamų pokyčių :)

Ši priemonė veikia prieš galvos odos senėjimą, plaukų slinkimą ir retėjimą. Plaukams suteikia apimties nuo pat šaknų. Sudėtyje yra neįprastai skambančio voveraičių grybų ekstrakto, kuriame gausu aminorūgščių, vitaminų B3 ir B5, naudingų plaukų stiprumui ir augimui. Labai džiugu, kad ši sudėtinė dalis yra antroji ingredientų sąraše, o ne nugrūsta į priemonės sudedamųjų dalių galą. Gerokai įprastesnės, plaukų augimui naudingos medžiagos šioje priemonėje yra kofeinas, cinkas ir hidrolizuotas keratinas. Kofeinas pasižymi stimuliuojamosiomis savybėmis, tad kosmetikoje pasitelkiamas siekiant suaktyvinti kraujotaką tiek galvos odos paviršiuje, tiek, pavyzdžiui, kovojant su celiulitu. Plaukų stiprinimo atveju suaktyvinami plaukų folikulai, taigi ir plaukų augimas. Cinkas yra svarbi statybinė medžiaga tiek norint turėti stiprius ir sveikus plaukus, tiek nagus bei odą. Na, o keratinas yra daug kam girdėtas baltymas, atliekantis apsauginę plaukų funkciją ir tampantis tikra sensacija plaukų priežiūros srityje.

Priemonė naudojama 2–3 kartus per savaitę, įmasažuojant į drėgnus plaukus prieš juos išplaunant šampūnu. Priemonė turi itin patogų dozatorių: smailėjantis galiukas atsisuka ir šiuo straubliuku paprasta paskirstyti priemonę tiesiai prie šaknų. Balsvos spalvos, skystos želės konsistencijos priemonė kvepia maloniai, kiek intensyviai. Šį gaminį naudoju dar neilgai, o plaukų slinkimo sezonas dar tik prasidėjo, tad efektyvumą vertinti kol kas sudėtinga. Visgi pasikliauju priemonės sudedamosiomis dalimis, natūralumu ir ekologiškumu, kuriuos įrodo sertifikatai ECOCERT ir COSMOS NATURAL. Dar vienas argumentas šios priemonės naudai yra tas, kad anksčiau išbandyti MÁDARA produktai tikrai nenuvylė. Ypač gerą įspūdį paliko MÁDARA saulės kosmetika. Taigi laikau sukryžiuotus pirštus už savo plaukus! :)

Apie prekės ženklą MÁDARA

Tai – Latvijoje gaminama, išskirtinai natūrali ir organinės kilmės kosmetika. Šios kosmetikos pradininkė ir įmonės įkūrėja Lotte Tisenkopfa-Iltnere mano, kad kosmetika turi būti kaip maistas, tik skirta ne vartoti, bet tepti bei dėti ant odos, taip ją pamaitinant ir sustiprinant. Įmonė gamina dešimtis veido ir kūno priežiūros priemonių, kuriamų remiantis gamtos dėsniais. MÁDARA kosmetikos priemonėse naudojami Šiaurės augalai, žolelės ir kiti gamtinės kilmės komponentai. Asortimentą sudaro valomieji veido pieneliai, kremai, šveitikliai, kūno priežiūros priemonės įvairiems odos tipams. MÁDARA kosmetika yra sertifikuota ECOCERT ir pakuojama FSC aplinką tausojančiose popierinėse pakuotėse.Beje…

Ar pastebėjai, kad šioje apžvalgoje rašiau LIVIN, o ne LIVINN? Tai – ne klaida! Sveikų produktų parduotuvių tinklas LIVINN SVEIKI PRODUKTAI susijungė su kitu bendraminčių parduotuvių tinklu – BIOSALA. Nuo šiol abu parduotuvių tinklai veiks kaip vienas kumštis, sujungę geriausius savo asortimentų perliukus ir vadinsis LIVIN :)

Kaip matyti iš nuotraukų, dabar parduotuvės turi kitokį, žaismingesnį parduotuvių dizainą. Šilti medienos atspalviai ir lengvučiai mėtiniai akcentai – man patinka! :)

1 2

2 2

3 1

Parašykite komentarą