Jonsac web

JONZAC: dermatologinė ir ekologiška kosmetika viename!

Manau, kad geriausia iš visų madų yra ekologiškumo ir sveikos gyvensenos mada. Ir kuo daugiau žmonių šoks ant šios mados bangos, tuo geriau bus mūsų ir visos planetos sveikatai. Todėl labai džiaugiuosi, kad vis daugiau sveikų, natūralių ir ekologiškų maisto produktų bei kūno priežiūros priemonių atsiranda dideliuose parduotuvių tinkluose.

Šį kartą dalinuosi įspūdžiais apie dermatologinę JONZAC kosmetiką, kurią galima įsigyti EUROKOS parduotuvių tinkle, įskaitant ir elektroninę parduotuvę. Šio prekės ženklo kosmetikos priemonių pagrindą sudaro terminis vanduo, pasižymintis priešuždegiminėmis ir raminamosiomis savybėmis. Priemonės orientuotos į jautrią, pažeistą, alergišką, specialių poreikių turinčią odą. Visos JONZAC kūno priežiūros priemonės yra ekologiškos ir sertifikuotos COSMEBIO bei ECOCERT. Šie sertifikatai užtikrina, kad sudėtyje nėra aršių, sveikatai potencialiai pavojingų ingredientų. Nepriekaištinga priemonių sudėtis ypač svarbi naudojant nenuplaunamas priemones (kremus, losjonus, serumus), nes oda viską absorbuoja į organizmą!Norėdama susipažinti su JONZAC asortimentu praktiškai, nusprendžiau palepinti veido odą. Taip pas mane atsirado trys priemonės:

(1) JONZAC REACTIVE LIGHT veido emulsija (40 ml) – 14.90 €

(2) JONZAC REHYDRATE paakių priežiūros priemonė (15 ml) – 13.90 €

(3) JONZAC PERFECTION BB MEDIUM kremas (40 ml) – 23.90 €

Jonzac zalia gentis


Visos trys priemonės skirtos kasdieniam naudojimui, tad jau kitą dieną turėjau pirmuosius įspūdžius. Pradėkime nuo JONZAC veido emulsijos. Nors mano oda mišri, tačiau pasirinkau priemonę, skirtą normaliai ir sausai, į alergiją linkusiai odai prižiūrėti. Nors pirmiausia apžiūrėjau JONZAC kremus, tačiau vienas iš jų yra riebus ir skirtas brandžiai odai prižiūrėti, kitas – neriebus ir skirtas normaliai bei mišriai, bet vėlgi brandžiai odai, trečiasis – normaliai ir sausai odai. Kadangi esu 27-erių, tačiau turiu mišrią, o ne sausą odą, brandžiai odai skirtus kremus kol kas atmečiau.

Dvi galimas priemones atmetus, liko trečiasis kremas, skirtas sausai ir jautriai odai arba paslaptingoji emulsija – ją ir pasirinkau. Kodėl? Nes emulsijos dar nebuvau naudojusi, taigi įdomu įvertinti ne tik poveikį, bet ir konsistenciją. Tai štai, emulsija išsispaudžia naudojant patogų dozatorių. Ji yra baltos spalvos, vidutinio lengvumo ir klampumo konsistencijos, beveik bekvapė. Priemonė gan greit susigeria nepalikdama lipnumo pojūčio, ją galima naudoti ir kaip makiažo pagrindą. Kalbant apie ilgalaikį poveikį, po geros savaitės į akis krito tai, kad iš vakaro pasitepus šia JONZAC emulsija, ryte veido poros pastebimai susitraukusios. Jei atvirai, porų sutraukimas man atrodė mistinis reiškinys, nes nė viena iki šiol bandyta priemonė tokio poveikio neturėjo, net jeigu tai būdavo rašoma etiketėje. Šiuo atveju, JONZAC priemonės etiketėje nurodoma, kad emulsijoje esantis terminis vanduo (20%) ir veikliosios medžiagos puoselėja ir apsaugo odą nuo sudirgimų. Na, o susitraukusios poros – netikėtas bonusas :)

Papildymas. Po kurio laiko šią emulsiją, deja, teko perleisti seseriai, nes pastebėjau, kad pradėjo kimštis poros. Keistas dalykas, su šia problema kartais susiduriu netgi naudodama odai draugiškos sudėties priemones. Galbūt šiuo atveju koją pakišo tai, jog turiu mišrią odą, o priemonė visgi skirta sausai odai prižiūrėti. Šią prielaidą patvirtina ir tai, kad atidavus šią priemonę seseriai, jai problemų nekilo net ir po ilgesnio naudojimo.

Jonzac serumas zalia gentis


JONZAC REHYDRATE paakių priežiūros priemonė skirta drėkinti ir raminti jautrią paakių odą. Dailioje pakuotėje su patogiu dozatoriumi yra 15 ml baltos, lengvos konsistencijos, beveik bekvapės priemonės. Ji itin lengvai tepasi, o paakių plotas visai mažytis, tad naudosis tikrai ilgai. Paakiams skirtų priemonių poveikį pastebėti ir išmatuoti sunkiau nei kitų kosmetikos priemonių, tačiau čia vadovaujuosi logika ir sudėtimi. Skubu paaiškinti, ką turiu omenyje.

Iki šiol niekada nenaudojau paakių kremo ir jau kurį laiką kirbėjo mintis, kad įsigyti – pats metas. Mat jau gerą pusmetį painkščiu dėl pirmųjų raukšlelių aplink akis ir tos raukšlelės, man rodos, tikrai ne vien nuo juoko. Negalima ignoruoti fakto, kad darbas prie kompiuterio, tikrai netobulas poilsio režimas ir kitokie nedrausmingumai neigiamai veikia itin ploną ir jautrią paakių odą (net jeigu likusi veido oda mišri, tačiau paakių oda – atskiras reikalas). Blogiausia, kad nevykusios dienotvarkės ir žalingo aplinkos poveikio pasekmės dažniausiai užklumpa ne pamažu, o staiga. Taigi natūrali ir ekologiška priemonė su terminio šaltinio vandeniu (16%) ir augaliniu glicerinu – prasminga investicija ir prevencija.

BE: parabenų, fenoksietanolio, alergenų, dažiklių, gmo, parafinų, mineralinių aliejų, silikonų, sintetinių kvapiklių, ftalatų, BHA, BHT, EDTA, Sodium Lauryl Sulfate, Ammonium Lauryl Sulfate.

Jonzac paakiams zalia gentis


JONZAC PERFECTION vidutinio tamsumo BB (beauty balm) kremas – šilto bronzinio atspalvio ir labai malonaus, subtilaus kvapo. Priemonė tirštoka ir nėra itin skalsi, tad vienu lašeliu viso veido padengti nepavyks, tačiau priemonės tūbelėje yra net 40 ml (standartinė pakuotė – 30 ml). Šis BB kremas suvienodina odos atspalvį, užmaskuoja nedidelius odos defektus. Tiesa, man, kaip mišrios odos savininkei, dienos eigoje BB kremu išteptam veidui prireikia korekcijų – pakartotinai suvienodinti atspalvį. Manau, kad idealiausiai šis BB kremas tiktų sausai ir normaliai odai, kuri neišskiria didelio sebumo kiekio ir BB kremas gali išlikti ant odos tolygiai padengtas visą dieną. Labai atkreipčiau dėmesį į priemonės sudėtį – pirmasis ingredientas yra sodinių hamamelių vanduo, pasižymintis antioksidaciniu, toksinus šalinančiu ir raminamuoju poveikiu. Odos raminimą ir maitinimą užtikrina ir JONZAC priemonių raktinis ingredientas (20%). Beje, ši priemonė turi ir SPF 10 filtrą, kuris užtikrina optimalią apsaugą nuo žalingo saulės poveikio.

Papildymas. Priemonė dienos eigoje linkusi oksiduotis, t. y. patamsėti, todėl ją rekomenduočiau vidutinio tamsumo odos savininkėms.

Jonzac bb kremas zalia gentis

Parašykite komentarą