John masters sampunas3 zalia gentis

JOHN MASTERS ORGANICS – lobis jautriai ir pleiskanojančiai galvos odai

Apie JOHN MASTERS ORGANICS kartą jau buvau rašiusi. Šis prekės ženklas man visapusiškai patrauklus: priemonės yra ekologiškos, profesionalios, pateiktos ypač estetiškose ir minimalistinėse pakuotėse. Tiesa, reikia pripažinti, kad kainos kiek kandžiojasi, tačiau atsiliepimai apie priemones labai geri, o ir mano pačios įspūdžiai pozityvūs. Tad, gavus pasiūlymą susipažinti su daugiau JOHN MASTERS ORGANICS priemonių, atsispirti buvo per sunku :)

Šį kartą dėmesio skirsiu JOHN MASTERS ORGANICS šampūnams, tiksliau vienam iš jų, kurį parinko BIOTEKA, atsižvelgdama į mano poreikius: plaukai nualinti (šviesinami), o galvos oda – jautri, linkusi į pleiskanojimą. Taigi vonios kambaryje atsirado JOHN MASTERS ORGANICS cinko ir šalavijų šampūnas kartu su kondicionieriumi (236 ml).

Šis šampūnas papildytas balansuojančiomis ir raminamosiomis savybėmis pasižyminčiu cinku bei  šalavijais, kurie veikia antibakteriškai, mažina pleiskanojimą, malšina galvos odos niežulį. Kviečių aminorūgštys ir 12 sertifikuotų ekologiškų ekstraktų ir aliejų suteikia plaukams blizgesio, lengvina jų iššukavimą ir modeliavimą, stiprina plaukus. Šampūnas neapsunkina plaukų, saugus naudoti dažytiems plaukams.

Ypač sudomino tai, kad priemonė padeda numalšinti psoriazės ir egzemos simptomus. Pasiūlysiu šį šampūną naudoti ir draugui, kurio galvos oda taip pat linkusi į pleiskanojimą ir niežtėjimą, be to, vis atsiranda bėrimų. Šiuo metu jis naudoja gydomąjį šampūną, kuris, sudėtyje, deja, turi SLS. Būtų puiku, jeigu tiktų šis JOHN MASTERS ORGANICS šampūnas, kurio sudėtyje nėra ne tik natrio lauril sulfato (SLS), bet ir daugybės kitų kenksmingų komponentų. Žvelgiant dar drąsiau į priekį, jeigu šampūnas kartu su kondicionieriumi tiktų abiem su draugu, dušo kabinoje įsivyrautų daugiau minimalizmo – būtų vienas buteliukas vietoj dviejų buteliukų šampūno ir papildomo buteliuko kondicionieriaus.

Po dviejų savaičių…

Po pirmojo šampūno pabandymo, su draugu vieningai nusprendėme, kad priemonė skaniai kvepia – primena saldžią karamelę. Naudojant natūralią kosmetiką, kartais nosis labai pasiilgsta išraiškingų, ryškių kvapų, nes švelnūs žolelių aromatai tampa kasdienybe ir pabosta. Tad šis saldus, tačiau neįkyrus kvapas – puikus ėjimas. Šampūno spalva taip pat kiek primena karamelę – rusvai perlamutrinė. Konsistencija vidutinė – nei pernelyg skysta, nei itin tiršta. Šampūnui būdingas skalsumas, jis puikiai putoja ir taip suteikia psichologinį pasitenkinimą – putos leidžia jausti, jog plaukai tikrai išplaunami.

Buvo labai keista pripažinti, kad šampūnas yra kartu su kondicionieriumi, tad pirmąjį kartą plaukų galams papildomai naudojau kondicionuojamąją priemonę. Kitus kartus improvizavau – kartais papildomai naudodavau kondicionierių, o kartais ir ne. Manau, kad turint nedažytus ar trumpus plaukus, papildomai kondicionieriaus tikrai galima ir nenaudoti. Toliau naudojant šampūną draugui dingo pleiskanos, kurių pastaruoju metu vėl buvo atsiradę, nes prieš tai naudotas gydomasis šampūnas jau buvo nebeefektyvus. Kaip ir žada gamintojas, šampūnas nuramina galvos odą ir mažina diskomfortą, niežtėjimą. Taip pat atkreipčiau dėmesį tų, kas mėgsta purinamuosius šampūnus – trenkant galvą šiuo šampūnu, plaukai pakeliami nuo šaknų labiau nei anksčiau naudoti šampūnai. Aš asmeniškai labiau mėgstu glotniau sugulančius plaukus nepaisant to, kad jie yra ploni, todėl būčiau linkusi išbandyti ir kitus JOHN MASTERS ORGANICS šampūnus, tačiau draugo poreikius ši priemonė visiškai patenkina – plaukai išplauti, o probleminė galvos oda rami ir švari!

John masters sampunas zalia gentis 4

John masters sampunas 2 zalia gentis

Parašykite komentarą