John masters organics 2 2000

JOHN MASTERS ORGANICS atstatomasis aliejus – duoklė pavargusiems plaukams

Tęsiu šauniojo prekės ženklo – JOHN MASTERS ORGANICS – priemonių apžvalgą. Šį kartą tyrinėju mielame tamsaus stiklo buteliuke gyvenantį atstatomąjį aliejų, kuris, tikiuosi, padarys stebuklus su mano šviesinamais, kasdien trenkamais ir chloro baseine paragaujančiais plaukais :)

JOHN MASTERS ORGANICS atstatomasis aliejus plaukų priežiūrai (23 ml) į mano namus atkeliavo iš natūralių ir ekologiškų produktų rojaus, kuris vadinasi BIOTEKA. Ši priemonė sukurta pasitelkiant 100 % sertifikuotus ekologiškus bazinius ir eterinius aliejus. Mišinys serfitikuotas vienu stipriausių pasaulyje ekologiškumo sertifikatu – USDA ORGANIC. Nenuplaunamas aliejų mišinys pasižymi apsauginėmis, drėkinamosiomis ir atstatomosiomis savybėmis. Priemonė idealiai tinka sausiems ir pasišiaušusiems plaukams, taip pat plaukų galiukams, siekiant išvengti skilinėjimo. Saugu naudoti dažytiems plaukams.

Sudėtyje esantis simondsijų aliejus drėkina plaukus, levandos mažina plaukų slinkimą, padeda kovoti su galvos odos dermatitu ir egzema. Rozmarinai stimuliuoja plaukų augimą, suteikia apimties ir blizgesio. Kedrai veikia prieš uždegimus, puoselėja riebią galvos odą ir kovoja su pleiskanomis. Galima naudoti kaip papildomai drėkinančią priemonę, įmaišius į JOHN MASTERS ORGANICS plaukų kondicionierius arba 1–3  lašelius paskirstyti tarp delnų ir įspausti į sausus ar šlapius plaukus.

Įspūdžiai

Kaip jau minėjau, aliejų mišinys yra estetiškame buteliuke su pipete – toks pateikimas jau savaime siejasi su maloniais SPA ritualais :) Ši įspūdį sustiprina tai, kad atsukus dangtelį pasitinka ypač ryškus rozmarinų eterinio aliejaus aromatas. Verta paminėti, kad būtent įvairūs aliejai (simondsijų, rozmarinų, kadagių, linų sėmenų, alyvuogių, nakvišų, levandų) sudaro šios priemonės pagrindą – mane, kaip prijaučiančią minimalizmo filosofijai, džiugina tai, kad sudėtis yra turtinga ir kokybiška, tačiau neperkrauta. Be to, priemonė sertifikuota USDA ORGANIC, tad galima drąsiai pirkti ir neabejoti tyrumu! (O juk neretai pasitaiko, kad priemonė, pavadinimu „aliejus plaukams“, sudėtyje turi, deja, bet perdirbtų augalinių aliejų arba dar blogiau – mineralinių (naftos) aliejų, taip pat silikonų, sintetinių kvapų ir kito „gėrio“.)

Dar vienas pastebėjimas – šis JOHN MASTERS ORGANICS aliejų mišinys yra skystas ir neklampus. Tai ypač gera žinia visoms moterims, kurios nemėgsta aliejų mišinių dėl to, kad šie riebina ir apsunkina plaukus. Mano plaukams užtenka 2 lašų šio aliejų mišinio – paskirsčius ant sausų plaukų, akimirką matosi, kad jie „sušlapo“, tačiau netrukus atgauna purumą. Geriausius rezultatus pasiekiu naudodama šį aliejų kartu su SHINE ON plaukų priežiūros priemone – aliejus plaukus pamaitina, stiprina ir palengvina šukavimą, o SHINE ON padeda formuoti, suguldo nepaklusnius besišiaušiančius pavienius plaukus.

John masters organics 2 2000

John masters organics 1 2000

Parašykite komentarą