Citrosept 2 zalia gentis

Greipfrutų sėklų ekstraktas CITROSEPT ORGANIC – pagalba nusilpusiam imunitetui

Įpusėjus rudeniui vieną rytą pabudau su lūpos kampe pūpsančiu herpes virusu. Signalas kaip ir aiškus – imunitetą atakuoja besikeičiantys orai ir stresas dėl niekaip nesulėtinamo gyvenimo tempo. Kai tempą sunkiai bepaveža tiek psichika, tiek fizinis kūnas, daviau sau pažadą (vėl) miegoti mažiausiai 8 valandas per parą. Taip pat ėmiau naudoti organizmui naudingą daikčiuką iš BIOTEKA / ZEROTEKA asortimento – maisto papildą CITROSEPT ORGANIC (20 ml).

Niekam nereikia nė sakyti, kad vitaminas C yra bene pirmoji pagalba siekiant stiprinti imunitetą ir vengti rudenėjant siautėjančių baubų. Na, ką jau rudenėjant – pastaruosius metus baubai, regis, nė nebuvo stipriai atsitraukę, tiesa? Žodis „virusas“ jau skamba kaip keiksmažodis, vienis iš jo šaiposi, kiti nerimauja… Na, bet grįžkim prie maisto papildo!

CITROSEPT ORGANIC gamybai naudojami tik sertifikuotuose ekologiniuose ūkiuose išauginti greipfrutai (sudėtyje nėra žemės ūkyje naudojamų pesticidų, nitratų, herbicidų likučių, ekstrakto gamybos metu nenaudojami sintetiniai tirpikliai bei konservantai, saldikliai ir dažomosios medžiagos). Dabar greipfrutų sėklų ekstraktas. CITROSEPT ORGANIC pasižymi maloniu ir švelniu skoniu – jį galima skiesti tiesiog vandeniu: po 15 lašų 3 kartus per dieną, atskiedus pakankamu vandens kiekiu (15 lašų atitinka 0,8 ml). Prieš vartojimą papildo buteliuką reikėtų suplakti, taip pat svarbu neviršyti nustatytos rekomenduojamos dienos dozės.

Aš asmeniškai šį papildą laikau darbo vietoje ant stalo – taip nepamirštu jo vartoti.. Atskiedžiu maždaug 300 ml vandens, taigi vartodama CITROSEPT, lengviau išgeriu ir optimalų skysčių kiekį. Beje, šis maisto papildas labai patogus dozuoti – lašintuvas veikia sklandžiai ir pakankamai lėtai, t. y. nėra „išprotėjęs“, kai neįmanoma suskaičiuoti lašų (taip neretai nutinka lašinant eterinius aliejus).

CITROSEPT savybės:

  • ekologiškas ir sertifikuotas;
  • nesukelia pripratimo ir pašalinių reakcijų;
  • sudėtyje esantis vitaminas C svarbus normaliai imuninės sistemos veiklai;
  • saugus vartoti besilaukiančioms moterims ir vaikams;
  • turi bene aukščiausią skystųjų bioflavonoidų koncentraciją* (800 mg/100 ml) (* iš Europoje parduodamų greipfrutų sėklų ekstraktų);
  • malonaus skonio.

CITROSEPT efektyvumas:

CITROSEPT ORGANIC efektyvumą garantuoja du esminiai ingredientai – aktyviosios medžiagos, išgautos iš greipfrutų sėklų ir žievės – bioflavonoidai ir vitaminas C. Sudėtyje esantis vitaminas C svarbus normaliai imuninės sistemos veiklai, padeda apsaugoti organizmo ląsteles nuo oksidacinio streso, t. y. žalingo laisvųjų radikalo poveikio – naudinga ne tik imuninei sistemai, bet ir odai, kurią norisi kuo ilgiau išlaikyti jaunatvišką ir standžią.

Vitaminas C svarbus normaliai nervų sistemos veiklai ir psichologinei būklei palaikyti, padeda mažinti nuovargį – vuolia, man, kaip jautriam žmogui, ypač svarbu „sudėti taškus ant i“, kad jausčiausi optimaliai. Deja, vis dar sistemingai perdegu ar sudegu, nes laiku nepajaučiu pirmųjų nuovargio signalų. Tiesą pasakius, vitaminui C niekad neteikiau pernelyg didelės reikšmės. Juo susirūpindavau tik pajutus peršalimo simptomus, bet net ir tais atvejais tik tada, kai paskatindavo mama.

Kad ir kaip ten būtų, svarbu ne tik stiprinti organizmą vartojant maisto papildus, bet ir peržiūrėti įpročius: miego trukmę, darbo ir poilsio balansą, fizinį aktyvumą, mitybą ir suvartojamą vandens kiekį. man asmeniškai į balansą sugrįžti labai padeda laikas vienumoje. Tuomet nurimstu, pailsiu, geriau girdžiu save, gimsta organiški, o ne išmąstyti sprendimai. Galbūt tai introvertiškos prigimties ypatumas – turėti pakankamai laiko pabūti ne socializuojantis, tačiau vienumoje „virškinant“ patirtis.

Citrosept 1 zalia gentis

Citrosept 2 zalia gentis

Keletas netikėtų idėjų. Prisijunk prie diskusijos!

  1. vat sita daikta geriau kone visa savo vaikyste-jaunyste.. ypac daug sirdavau persalimo ligom bet nepasakyciau kad bent kiek padejo.. praejus 10 metu, atradau Pau Darc ir mano gyvenimas pasikeite! toks ispudis kad butent sito man reikejo pries 10 metu, greiciau sveikti ir neduot ligai isiiubuot

    1. PAU D’ARC ir pati buvau susidomėjusi, bet vis turėdavau kokius kitus papildus ir pabandymą atidėdavau. Gal galit papasakoti, kokį skirtumą pajautėte be sustiprėjusio imuniteto?

Parašykite komentarą