Eco by sonya driver kauke 1 2000

ECO BY SONYA DRIVER veido kaukė FACE COMPOST – maistingas žalias kokteilis odai!

#ad

Jei atvirai, man šiek tiek gėda pagalvoti apie tai, kiek rūšių veido kaukių turiu. Nepastebimai jų atsirado visokiausių: tepamų ir lakštinių, kreminių ir gelinių, nuplaunamų ir nenuplaunamų, baltų ir… žalių. Taip taip, naujausia kaukė yra žalios spalvos! Veido kaukė FACE COMPOST MASK (100 ml) yra jau trečiasis testuojamas ECO BY SONYA DRIVER produktas. Bent jau man pavadinimas „veido kompostas“ skamba labai netikėtai, o dar papildytas tokiais žalumynais, kuriuos gali lengvai sutikti sveikuoliškame kokteilyje: špinatai, chlorelė, čija sėklos. Buvau suintriguota ir susigundžiau išbandyti, tačiau taip pat pažadu, kad tai paskutinė kaukė tol, kol sunaudosiu visas jau turimas! :)

Prieš pirmąjį kaukės pabandymą žinojau tiek, kiek būtina – kaukę pagamino patikimas australų gamintojas, priemonė ekologiška, veganiška, su intriguojančiais komponentais ir, kaip matome ant pakuotės, ant odos laikoma 7 minutes. Tepdama kaukę ant veido supratau, kad sudėtyje yra molio – konsistencija tiršta, tvirta ir neriebi. Sudėtyje esančius žalumynus iš karto išdavė tamsiai žalia priemonės spalva. Taip pat norėčiau paminėti, kad priemonei būdingas labai neįprastas, sunkiai apibūdinamas kvapas (mane kartais stebina, kokie įvairūs gali būti natūralių ir ekologiškų priemonių aromatai!). Ant veido sukamaisiais judesiais užteptą kaukę rekomenduoju laikyti ne ilgiau negu nurodyta, t. y. 7 minutes (laikant ilgiau, kaukėje esantis molis ims džiūti ir traukti odą). Drėgna kempinėle nuvalius kaukę ir nuplovus jos likučius, likau nustebinta poveikiu – oda buvo skaisti ir gerokai tolygesnio nei įprastai atspalvio, be ryškių rausvų dėmelių. Tiesą sakant, vizualinį kaukės efektą pastebėjau pirmą kartą gyvenime – kitų kaukių poveikis jaučiasi tik liečiant odą ir taip pastebint švelnumą ar minkštumą. Kaip ir visada po molio kaukių, ir šį kartą veidą papildomai sudrėkinau ir pamaitinau serumu.

Na, o dabar, įvertinus kaukės poveikį praktiniais patyrimais, galima išsamiau žvilgtelėti į sudėtį ir gamintojo pažadus. Taigi kaukę rekomenduojama naudoti 1–2 kartus per savaitę, ji tinka visiems odos tipams, ypač riebiai ir mišriai odai (puiku – maniškė mišri). Kaukė skirta odą skaistinti ir giliai valyti (būtent tokį poveikį ir pastebėjau!). Taip pat naudojant kaukę veido oda drėkinama, maitinama ir švelninama (šios savybės liko mažiau pastebimos – jas užgožė ypač akivaizdus odos skaistumas ir atspalvio tolygumas). Gamintojas taip pat akcentuoja sudėtyje esantį gausų kiekį antioksidantų. Na, tikrai negalima ginčytis – žalumynai nuo seno garsėja antioksidacinėmis savybėmis, dėl kurių rekomenduojama gausiai valgyti ir taip neutralizuoti laisvuosius radikalus, lėtinti senėjimo procesus ir sumažinti tikimybę susirgti daugybe ligų, įskaitant onkologines. Labai logiška, kad antioksidantais turtingų augalų savybes verta išnaudoti ne tik mityboje, bet ir grožio procedūrose, t. y. lepinant odą išoriškai.

Beje, gamintojas šia kauke ypatingai didžiuojasi ir tvirtina, kad ji padeda pagerinti odos būklę. Mano oda, ilgai kėlusi problemų, pagaliau normalizavosi dar iki šios kaukės naudojimo (man fantastiškai padėjo BB ir CC kremų iškeitimas į mineralinę pudrą), tačiau tikiu, kad ši kaukė taip pat būtų parodžiusi rezultatus. Pirmiausia dėl sudėtyje esančio švelniai veikiančio baltojo molio, jau minėtų antioksidacinėmis savybėmis pasižyminčių ingredientų, taip pat dėl raminamantojo poveikio vertinamų alavijų lapų sulčių, kurios sudėtyje užima garbingą pirmą vietą, ir paskutinėje vietoje matomo arbatmedžių eterinio aliejaus, kuris žinomas kaip probleminės odos gydytojas (kadangi šis ingredientas labai koncentruotas, paskutinėje vietoje atsidūrė greičiausiai dėl to). Na, ir pabaigai, noriu atkreipti dėmesį į dar vieną ingredientą – Cetearyl Alcohol. Daug žmonių vis dar baiminasi alkoholio kosmetikoje ir mano, kad jis sausina odą. Visgi alkoholiai būna skirtingi, pavyzdžiui, šis, yra taip vadinamas minkštasis alkoholis, kuris išgaunamas iš augalų ir atlieka minkštinimo funkciją, todėl jo baimintis tikrai nereikia.

Eco by sonya driver kauke 1 2000

Eco by sonya driver kauke 2 2000Apie prekės ženklą ECO BY SONYA DRIVER

Šis prekės ženklas gimė egzotiškojoje Australijoje, kur pagarsėjo kaip pirmasis ir vienintelis savaiminio įdegio priemonių gamintojas, sertifikuotas ORGANIC FOOD CHAIN. ECO BY SONYA DRIVER produktai atitinka saugios kosmetikos reikalavimus Australijoje, jie gaminami iš natūralių ir ekologiškų ingredientų, produktų sudėtyje nėra toksiškų ir gyvūninės kilmės medžiagų. Šio prekės ženklo priemonės niekada nebuvo bandomos su gyvūnais, todėl yra tinkamos ir veganams.

Šio prekės ženklo atsiradimo istorija kiek netikėta – ECO BY SONYA DRIVER įkūrėja kartu su seserimi, kuriai buvo diagnozuota melanoma, siekdamos išvengti pavojingų UV spindulių, ėmė naudoti purškiamas savaiminio įdegio priemones ir tyrinėti šių priemonių ingredientus. Apstulbusios dėl toksiškų medžiagų naudojimo ir deklaravimo, kad priemonės yra neva sveikos ir saugios naudoti, seserys ėmė kurti ekologiškas savaiminio įdegio priemones, kurios šiuo metu parduodamos visame pasaulyje. Greta savaiminio įdegio priemonių, iš meilės ekologiškumui, imta gaminti ir daugiau ekologiškų kosmetikos produktų: veido ir kūno prausiklių, kremų, serumų, dulksnų.

Parašykite komentarą