Minty mandarin

Cocosolis Organic: kaip nušveisti veido ir kūno odą jos neišsausinant?

Šios apžvalgos antraštės klausimas kartu yra ir atsakymas – norint nušveisti odą, tačiau jos neišsausinti, vertėtų rinktis Cocosolis Organic kūno ir veido šveitiklius. Jie ne tik pašalins negyvos odos ląsteles, bet ir suteiks odai juntamą drėkinimą bei maitinimą.

Sudominau? Skaityki toliau!

Pirmiausia supažindinsiu su prekės ženklu, kuriam priklauso apžvelgiamos priemonės. Cocosolis Organic – tai natūralūs, organiški kūno ir plaukų priežiūros produktai, pagaminti Bulgarijoje, pasitelkiant natūralius aliejus. Produktų formulėse esantys ingredientai papildo vienas kitą tam, kad suteiktų kuo efektyvesnius rezultatus. Cocosolis Organic priemonių sudėtyje nėra parabenų, dažiklių, sintetinių aliejų. Pakuotės pagamintos iš 100 % perdirbamų medžiagų. Lietuvoje oficialus Cocosolis Organic atstovas yra somore.lt

Cocosolis Organic asortimente gausu priemonių, skirtų deginimuisi saulėje bei suteikiančių galimybes džiaugtis savaiminiu įdegiu (vertėtų suklusti ir patikrinti tiems, kurie planuoja atostogas šilto klimato šalyse bei mėgsta džiaugtis įdegiu visus metus). O aš asmeniškai nusprendžiau išbandyti prabangių kūno ir veido šveitiklių rinkinį (4 rūšių šveitikliai po 70 g) bei šveičiamąją pirštinę, pagamintą iš šilko.

Sveitikliai jpg

Sveitikliai 1

Sveitikliai vidus

Sunku nepastebėti, kad Cocosolis Organic šveitiklių rinkinys alsuoja prabanga ir estetika. Kiekviena detalė išbaigta, darniai suderintos spalvos, o pačios priemonės – kvepiančios, natūralios ir leidžiančios mėgautis kvapiais SPA malonumais tiesiog namuose. Šis rinkinys gali tapti tiek puikiai dovana kitam, tiek pačiam artimiausiam žmogui – sau!

Dėžutėje yra keturių rūšių kūno ir veido šveitikliai, pagaminti kavos, rudojo cukraus ir himalajų druskos pagrindu. Kiekvienam šveitikliui parinkti organiniai, egzotinių aliejų mišiniai. Trys šveitikliai skirti kūnui, o ketvirtasis – veidui. Turtingi kofeinu šveitikliai pašalina negyvas ląsteles ir pasižymi antioksidacinėmis savybėmis. Gerina limfotaką, aktyviai kovoja su celiulitu ir strijomis, odos netobulumais bei intensyviai ją drėkina. Oda po šveitimo lieka kvapni, minkšta ir elastinga.

Štai ir šie kvapūs gražuoliai bei jų sudėtys:

Mandarin vanilla

Peachy melon

Choco caramel

Minty vannila


Visi keturi šveitikliai pasižymi minimalistine ir natūralia sudėtimi. Kaip ir rekomenduojama, paskirsčius šveitiklį ant odos, leidžiu jam pabūti keletą minučių, o tuomet nuplaunu šiltu, tačiau ne karštu vandeniu. Po procedūros oda lieka švelni, kvapni ir pamaitinta – papildomai nebereikia net tepti kūno losjono. Tiesa, veido priemones po šveitimo visgi naudoju kaip įprastai, nepaisant maitinamojo šveitiklio poveikio.

Odai suteiktas maitinimas juntamas odą šluostant rankšluosčiu – net nusausinus odą, ji lieka tarsi šiek tiek riebi, tačiau žodis „riebumas“ neturėtų išgąsdinti. Pojūtis toks, tarsi aliejus būtų pilnai įsigėręs – oda neturi jokio lipnumo ar nemalonaus slidumo. Suteiktą efektą labiau pavadinčiau gyvybingos ir elastingos odos pojūčiu bei vaizdu. Nei kūno, nei veido oda po šveitiklių naudojamo nesudirgsta, nejuntamas tempimo pojūtis.

Žvelgiant į šveitiklius atskirai, Choco Caramel skirtas odą suminkštinti ir atgaivinti, Peachy Melon – sudrėkinti ir atgaivinti, Mandarin Vanilla – sudrėkinti ir pamaitinti, o veidui skirtas šveitiklis Minty Vanilla – švelniai atnaujinti ir atgaivinti odą. Visgi poveikiai persipina ir drįsčiau teigti, kad kiekvienas iš šių šveitiklių atlieka visą puokštę funkcijų (žinoma, nereikėtų supainioti kūno ir veido šveitiklių, nes kūnui skirti šveitikliai bus per abrazyvūs gležnai veido odai).

Cocosolis 4x


Atskiros panegirikos reikia Cocosolis Exfoliating Mitt šveičiamajai pirštinei. Ši daugkartinio naudojimo šveičiamoji kūno pirštinė yra pagaminta iš 100 % aukštos kokybės šilko, nušveičia negyvą odą ir nešvarumus, padeda sumažinti odos netolygumus. Oda akimirksniu tampa glotnesnė, minkštesnė ir švelnesnė. 

Šios pirštinės funkcijos:

  • Puikiai paruošia odą tolygiai naudoti savaiminio įdegio priemonę;
  • Lengvai pašalina po savaiminio įdegio priemonės susikaupusį įdegį;
  • Neleidžia formuotis įaugusiems plaukams;
  • Atgaivina odos išvaizdą ir gerina kraujotaką;
  • Daugkartinio naudojimo, lengvai prižiūrima.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad ši pirštinė naudojama be jokių papildomų priemonių (muilo, dušo želės ar šveitiklio). Svarbiausia prieš naudojant pirštinę bent keletą minučių maudytis šiltoje vonioje arba duše, kad odą suminkštėtų. Tuomet reikia sudrėkinti pirštinę ir išspausti vandens perteklių. Nepilant muilo ar kitų priemonių, pirštine šveičiame odą, o paskui nusiprausiame muilu ar dušo žele. Pirštinė yra šilkinė, todėl plauname ją rankomis. Pirštinė naudojama kas 1–2 savaites arba likus 24 valandoms iki savaiminio įdegio priemonių naudojimo. 

Cocosolis exfoliating mitt

Mitt

Mitt 2

Jau žinojau, kad iš šios pirštinės galima daug tikėtis, nes apie pusmetį naudoju šveičiamąją šilko pirštinę, skirtą veidui. Ją naudoju pakaitomis su šveičiamosiomis priemonėmis ir esu labai patenkinta poveikiu – net keista, kad be jokių šveičiamųjų priemonių, naudojant vien šilko pirštinę, odą lieka glotni, skaisti ir nesudirginta.

Ši, Cocosolis kūnui skirta šveičiamoji pirštinė, turėtų būti šiek tiek abrazyvesnė nei skirtoji veidui, nes kūno oda yra storesnė. Visgi naudojant atrodo, kad ir kūnui skirta šilko pirštinė yra itin švelni, nors šveičiamasis poveikis yra tobulas. Be to, ši pirštinė pasižymi labai moterišku, dailiu dizainu, kuris tiesiog įkvepia rūpintis savo oda.


Apibendrinant, džiaugiuosi atradusi Cocosolis Organic produktus, kurie papildė namų SPA lentynėlę, o artėjant atostogoms ar šiltajam sezonui, tikiuosi išbandyti ir įdegio priemones :)

Cocosolis Organic priemones ačiū oficialiam atstovui Lietuvoje – somore.lt

Na, o pabaigai – platesnis vaizdas iš žiemiškos ežero pakrantės, kurioje fotografavau Cocosolis Organic priemones:

Siesartis


 

Parašykite komentarą