Modri bregi 2 2000

Aromaterapinė kosmetika MODRI BREGI – levandomis kvepiantis rudens džiaugsmas (II dalis)

Paskutinį kalendorinio rudens sekmadienį jaukiai įsitaisiau su kompiuteriu ir, fone grojant švelniai muzikai, imuosi aprašyti dar du MODRI BREGI levandų produktus iš e. parduotuvės aromaterra.lt: ekologišką levandų hidrolatą ir ekologišką levandų eterinį aliejų.

Levandų hidrolatas mano kosmetinių eksperimentų kelionėje tikrai nėra naujiena. Gėlių vandenis odos priežiūrai naudojau ne vienerius metus, ypač, kai vargino spuogai ir bandžiau juos pažaboti (kaip esu rašiusi, spuogų problema išsisprendė labai greitai ir efektyviai, kai kremines pudras ir BB/CC kremus iškeičiau į mineralines pudras). Pamažu pamažu ir gėlių vandenų odos priežiūros rutinoje neliko. Visgi nepamiršau vieno labai svarbaus dalyko – gėlių vandenys, purškiami ant odos prieš pat tepant kremą, padeda kremui pasiekti gilesnius odos sluoksnius. Tai reiškia, kad kremui suteikiama galimybę parodyti didesnį efektyvumą odą drėkinant, maitinant ir regeneruojant.

Taigi tikrai džiaugiuosi, kad siuntinuke iš aromaterra.lt buvo ir ekologiškas, 100 % natūralus MODRI BREGI levandų hidrolatas (100 ml). Vos papurškus pajutau vandeningą levandų kvapą, kuris akimirksniu susisiejo su plūduriavimo terapijos kabinetu Kaune, kur patalpose garinami eteriniai aliejai, tad oras drėgnas ir jaukiai kvepiantis.

Levandų vanduo laikomas vienu iš labiausiai subalansuotų natūralių kosmetikos priemonių. Dėl neutralaus pH idealiai tinka visiems odos tipams. Pasižymi regeneruojančiu, valomuoju ir vėsinančiu poveikiu, tad idealiai tinka naudoti karštu oru, po saulės vonių, skutimosi ar vabzdžių įkandimo. Turint riebią odą, levandų hidrolatą galima naudoti tiesiog vietoj kremo. Levandų hidrolatu galima drėkinti viso kūno odą, o taip pat ir plaukus. Puikus ingredientas gaminant grožio kaukes.

Aš pati lieku prie klasikinio hidrolato naudojimo būdo – purškiu juo odą prieš tepdama kremą. Svarbu nelaukti, kol hidrolatas ant odos nudžius ir tepti kremą iš karto. Jeigu būtų vasaros metas, levandų hidrolatą taip pat naudočiau po saulės vonių kaip papildomą apsaugą nuo odos dirginimo, išsausėjimo ir senėjimo.

Jei tik patinka levandų kvapas, šių augalų hidrolatas – puikus pasirinkimas turint bet kokio tipo odą. Tinka net ir jautriai odai, vaikams.

Modri bregi hidrolatas 2000

Modri bregi hidrolatas 2 2000

Antrasis šios apžvalgos herojus – ekologiškas, 100 % natūralus MODRI BREGI levandų eterinis aliejus (10 ml). Apie jį galiu pasakyti kaip apie narkotiką – kartą pauosčius, negali sustot :) Nežinau, kas būtent vyksta, tačiau mano organizmas ir smegenys levandų kvapą tiesiog dievina. Žinau, kad levandoms būdingas atpalaiduojamasis ir raminamasis poveikis, o mano nervų sistema iš tiesų yra jautri ir gan lengvai pervargsta nuo didelio kiekio įspūdžių, veiklų ir žmonių. Taigi galbūt šis kvapas nervų sistemą veikia lyg vaiką mamos lopšinė – iš karto pasidaro geriau ir ramiau.

Kadangi levandų eterinis aliejus saugus naudoti, jį galima tepti tiesiai ant odos. Pats paprasčiausias ir man labai patinkantis būdas – patepti riešus. Galima rinktis ir kitas pulsuojančias vietas, kurias patariama kvėpinti (kaklą, sritį už ausų, vidinius alkūnių linkius). Siekiant maksimalaus saugumo ar naudojant levandų eterinį aliejų vaikų odai, jis skiedžiamas su baziniais aliejais (migdolų, abrikosų kauliukų ir kt.).

Tiek šiltuoju metų laiku, tiek prasidėjus šildymo sezonui, levandų ir kiti eteriniai aliejai puikiai tarnauja patalpoms garinti. Per sausas patalpų oras drėkinamas, o taip pat sėkmingai kovojama su virusais ir bakterijomis.

Levandų eterinį aliejų galima naudoti ir kūno priežiūrai: lašinti į šampūnus bei kondicionierius, gaminant grožio kaukes. Tradiciškai levandų eterinis aliejus pasitelkiamas esant odos nudegimams, aknei, psoriazei, niežėjimui, dermatitui. Dėl ypatingo raminančio ir regeneruojančio poveikio, levandų eterinis aliejus yra tinkamas visiems odos tipams. Dėl raminamojo poveikio, naudojamas kaip pagalbinė priemonė esant nerimui, depresijai ir nemigai.

Modri bregi eterinis aliejus 2000

Apie prekės ženklą MODRI BREGI

Šis prekės ženklas atsirado egzotiškojoje Kroatijoje, o pavadinimas MODRI BREGI, išvertus į lietuvių kalbą, reiškia „mėlynosios kalvos“. Nesunku suprasti, kad pavadinimas yra aliuzija į kalnuotose Kroatijos vietovėse augančias ir melsvai žydinčias levandas, kurios MODRI BREGI kosmetikos gamyboje yra raktinis ingredientas. Kompanija MODRI BREGI natūralias levandas patys augina, perdirba bei parduoda. Taigi įsigyti galima tiek džiovintų levandų, tiek eterinių aliejų, hidrolatų bei gaminių su šiais ingredientais. Siekiant aromaterapinio poveikio, MODRI BREGI į gaminamą kosmetiką deda gan didelį levandų produktų kiekį. Ne mažiau svarbų vaidmenį atlieka ir tai, kad levandos bei jų gaminiai yra natūralūs, taigi pasižymi dideliu biologiniu aktyvumu.

Parašykite komentarą