Modri bregi 2000

Aromaterapinė kosmetika MODRI BREGI – levandomis kvepiantis rudens džiaugsmas (I dalis)

Nors šis ruduo išties šiltas, šiaip ar taip, orai vis tiek darganoti, drėgni ir skatinantys dažniau išsivirti arbatos, jaukiai susisukti į pledą ar pasilepinti šilta, kvapnia vonia. Kalbant apie kvapus, vienas iš labiausiai man patinkančių – levandų kvapas. Kartais levandų arba levandinų eteriniu aliejumi pasitepu riešus, o prausiantis džiaugiausi levandų muilu. Tiesa, jis jau baigėsi, tačiau dabar turiu progą išbandyti dar vieną, kito gamintojo levandų muilą bei daugiau levandomis kvepiančių natūralių kosmetikos priemonių.

Naujasis gamintojas, su kuriuo susipažįstu, yra MODRI BREGI. Šis prekės ženklas vystomas egzotiškojoje Kroatijoje, nors dėl vokiškų etikečių maniau, jog Vokietijoje. MODRI BREGI gaminamų natūralių aromaterapinių priemonių išbandyti man atsiuntė e. parduotuvė AROMATERRA. Kaip sufleruoja e. parduotuvės pavadinimas, asortimentas yra nukreiptas į aromaterapines priemones. Čia galima įsigyti eterinių aliejų, hidrolatų, vonios druskų, smilkalų, garintuvų, kosmetikos ir kitų dalykėlių. Dalis asortimento yra specializuotos aromaterapinės priemonės vaikams, tad pasižvalgyti rekomenduoju ir mamoms.

Šioje apžvalgoje pasidalinsiu įspūdžiais apie dvi MODRI BREGI aromaterapines priemones: MODRI BREGI aromaterapinį antibakterinį levandų muilą (100 g) ir MODRI BREGI levandų lūpų balzamą (10 g).


Pirmiausia išbandžiau 100 % natūralų MODRI BREGI aromaterapinį antibakterinį levandų muilą. Nereikia nė sakyti, kad jis puikiai kvepia (žinoma, tiems, kurie mėgsta levandų aromatą). Šis natūralios, švelnios sudėties muilas tinka tiek veido, tiek kūno, tiek plaukų priežiūrai. Aš asmeniškai jį naudoju kūnui ir kartais veidui prausti. Galiu patvirtinti, kad muilas odą puikiai drėkina ir jos nesausina, neprovokuoja šerpetojimų. Muilo putojimo skalsumas vidutinis, konsistencija tvirta ir visiškai netįžtanti (negresia toks scenarijus, kai didesnė muilo dalis yra ne sunaudojama, o ištirpsta). Vertinu labai teigiamai!

Šis muilas turi gerą žinią ir veganams – jo sudėtyje nėra palmių aliejaus. Vietoj jo pasitelkiamas kokosų aliejus, kuris odą prausia ir minkština. MODRI BREGI muilas yra aromaterapinis, nes jo sudėtyje, palyginus su kitais analogiškais muilais, yra didesnis kiekis levandų eterinio aliejaus bei hidrolato. Dėl ypatingos sudėties, aukštos kokybės ingredientų ir didelio levandų eterinio aliejaus kiekio, itin tinka aknės paveiktai odai (net ir esant sunkioms būklėms), pažeistai odai prausti, seborėjinio dermatito paveiktai odai prižiūrėti, po susižeidimų (nubrozdinimų, įdrėskimų ir kt.), regeneruoja ląsteles. Kadangi muilas pasižymi priešvirusinėmis, antibakterinėmis savybėmis, jis idealiai tinka rankoms bei veidui prausti tuomet, kai siaučia epidemijos ar tiesiog jaučiant, kad imuninė sistema gali būti pasilpusi. Šį muilą patartina naudoti net tuomet, kai užklumpa miežis. Muilas itin švelnus, tad jį drąsiai gali naudoti visa šeima – tiek suaugusieji, tiek vaikai.

Modri bregi muilas1 2000

Modri bregi muilas2 2000


Antroji išbandyta priemonė – 100 % natūralus MODRI BREGI levandų lūpų balzmas. Labiausiai mane nustebino jo konsistencija. Atidengusi indelį, gan energingu piršto judesiu norėjau perbraukti per balzamą ir pajaučiau, kad jis gerokai minkštesnis nei tikėjausi. Jeigu dar tiksliau, šio lūpų balzamo konsistencija tiesiog pūkinė, šiek tiek porėta. Perbraukti tereikia labai švelniu judesiu. Tepasi lengvai, maloniai, reikia visai nedidelio kiekio. Balzamas yra kompaktiškame ir itin lengvame aliuminio indelyje, kuris įšoka į sparčiai populiarėjančias low waste / zero waste tendencijas, kur dominuoja pakuotės iš popieriaus ir metalo bei atsisakoma plastiko.

Šis lūpų balzamas skirtas puoselėti lūpas ir saugoti jas nuo vėjo, šalčio, UV spindulių. Sudėtyje esantis sviestmedžių aliejus ramina ir maitina odą ir apsaugo odą, migdolų aliejus maitina sausą odą, o levandų eterinis aliejus ją regeneruoja. Sudėtyje esantis bičių vaškas suteikia apsaugą nuo nepalankių oro sąlygų veiksnių.  Įdomu tai, kad šis lūpų balzamas gali būti naudojamas intensyviai priežiūrai gydant lūpų pūslelinę ir kitus lūpų bėrimus ar įtrūkimus.

Esu patenkinta tiek lūpų balzamo poveikiu, tiek konsistencija ir pakuotės dizainu. Tiesa, man vis dar keista, kad priemonę reikia tepti pirštu, nes daugybę metų naudojau pieštukines lūpų priežiūros priemones.

Modri bregi balzamas1 2000

Modri bregi balzamas2 2000


Apie prekės ženklą MODRI BREGI

Šis prekės ženklas atsirado egzotiškojoje Kroatijoje, o pavadinimas MODRI BREGI, išvertus į lietuvių kalbą, reiškia „mėlynosios kalvos“. Nesunku suprasti, kad pavadinimas yra aliuzija į kalnuotose Kroatijos vietovėse augančias ir melsvai žydinčias levandas, kurios MODRI BREGI kosmetikos gamyboje yra raktinis ingredientas. Kompanija MODRI BREGI natūralias levandas patys augina, perdirba bei parduoda. Taigi įsigyti galima tiek džiovintų levandų, tiek eterinių aliejų, hidrolatų bei gaminių su šiais ingredientais. Siekiant aromaterapinio poveikio, MODRI BREGI į gaminamą kosmetiką deda gan didelį levandų produktų kiekį. Ne mažiau svarbų vaidmenį atlieka ir tai, kad levandos bei jų gaminiai yra natūralūs, taigi pasižymi dideliu biologiniu aktyvumu.

Parašykite komentarą