Antipodes 5 zalia gentis

ANTIPODES natūralūs drėkinamieji lūpų dažai – tegyvuoja spalvos!

Kas mane pažįsta, žino, kad lūpų ryškinimas ir blizginimas – ne mano stichija. Vėlyvoje paauglystėje lūpų blizgesius iškeičiau į bespalvius lūpų balzamus ir ši draugystė tęsiasi iki šiol. Visgi pastaruosius kelis metus kartais „patraukia ant spalvų“, todėl paskutinysis lūpų balzamas yra su rausvu atspalviu, o kosmetikos stalčiuje atsirado ir vieni kiti lūpų dažai. Nors vis dar nenaudoju jų dažnai, tačiau kartais paeksperimentuoju.

Turiu pripažinti, kad išsirinkti gerus lūpų dažus – šioks toks iššūkis. Kai kurie iš jų pernelyg riebūs, kiti – linkę subėgti į lūpų raukšleles, treti – ant lūpų laikosi labai jau trumpai. Na, o dar gali būti ne pati geriausia sudėtis bei ne pati tinkamiausia spalva… Taip ne visai sėkmingi eksperimentai atveda atgal prie saugaus ir įprasto varianto – lūpų balzamų. Lygiai iki kito karto, kai veidrodyje matomi šviesūs plaukai bei šviesi oda vėl pasirodo pernelyg blankiai ir prašosi ryškesnio akcento – bent kartą per savaitę :)

Taigi, labas, naujas eksperimente! Ekologiškų produktų rojus BIOTEKA mane nustebino gausiu siuntinuku, kuriame buvo ir šiltai raudonos spalvos ANTIPODES natūralūs drėkinamieji lūpų dažai – jie sukurti net iš 90 % natūralių sudedamųjų dalių.

Beje, įprastai rinkdavausi rusvus ar rausvus lūpų dažus, o šie – ryškumo įsikūnijimas, kuris… man patinka! Štai taip susigroja šviesūs plaukai, mėlynos akys, raudonos lūpos ir raudonas paltukas:

3 b2 1

4

Nepažadu, kad šie West Coast Sunset atspalvio lūpų dažai taps mano kasdieniu palydovu, tačiau pagyrų tikrai nepagailėsiu :) Pirmiausia, šie lūpų dažai nėra per riebūs, taip pat ir ne per daug sausi. Dengiasi lengvai, plonai, tolygiai, nesubėga į lūpų raukšleles ir nenubėga už lūpų kontūro. Nors sudėtyje yra nedidelis kiekis pigmentų, tačiau spalva tikrai sodri, o ant lūpų išsilaiko net kelias valandas. Lūpos sėkmingai raudonuoja net po suvalgytų sočių sekmadienio pietų ar vakarėlyje priragautų užkandžių ir gėrimų. Rodos, neturiu prie ko prikibti!

Atskira panegirika priklauso ANTIPODES lūpų dažų pakuotėms. Pradedant ekologiniu faktu, kad pakuotės dėžutė pagaminta iš 100% suyrančio kartono iš tvarių miškų, baigiant žaismingu dizainu su paukšteliu ir šelmišku šūkiu: I’m so healthy… you could almost eat me. Na, bet tegul už mane kalba pats dizainas:

Antipodes 1 zalia gentis

Antipodes 2 zalia gentis

Antipodes 3 zalia gentis

Antipodes 4 zalia gentis

Antipodes 5 zalia gentis

Antipodes 6 zalia gentisApie prekės ženklą ANTIPODES

ANTIPODES kompanija įsikūrusi egzotiškame pasaulio kampelyje – Naujojoje Zelandijoje. ANTIPODES įkūrėja biologė Elizabeth Barbalich sėkmingai sujungia mokslą ir inovacijas, gamyboje pasitelkia aukščiausios kokybės ingredientus iš Naujosios Zelandijos gamtos. Taip gimsta priemonės, turinčios išbaigtas formules ir ekologiškumo sertifikatus. ANTIPODES gimė iš iššūkio sukurti natūralią kosmetiką, kuri būtų tokia efektyvi, kokia yra cheminė. Siekiant įgyvendinti tikslą, į priemonių formules įtraukti unikalūs patentuoti augalų kompleksai, kurie gerina odos elastingumą, teigiamai veikia raustančią, pigmentuotą ir išsiplėtusių kapiliarų turinčią odą, lėtina odos senėjimo procesus ir kt. Skaitant ANTIPODES priemonių sudėtis akys išvysta ne  tik įprastus augalų pavadinimus, bet ir visiškai negirdėtus, pavyzdžiui, Pohutukawa ar Kawakawa.

Keletas netikėtų idėjų. Prisijunk prie diskusijos!

Parašykite komentarą