Antipodes 2 2000

ANTIPODES biri mineralinė pudra: tegul oda kvėpuoja laisvai!

Praėjusią vasarą, varginama eilinio odos uždegimo, pasiryžau prisijaukinti birią mineralinę pudrą. Daug nesitikėjau, tačiau jau buvau puolusi į neviltį ir neturėjau ko prarasti.  Galima sakyti, buvau šokiruota, kai per itin trumpą laiką oda pasikeitė beveik neatpažįstamai. Baigėsi ilgametės odos problemos – veido spuoguotumas tapo labiau paviene išimtimi negu masiniu ir vis besikartojančiu reiškiniu. Iki randant problemos sprendimą, galvojau, kad odos uždegimus sukelia naudojami kremai ar suvalgomi pieno produktai. Sunku patikėti, kad tereikėjo tiek nedaug – atsisakyti BB ir CC kremų, o juos pakeisti mineraline biria pudra, kuri neužkemša porų ir leidžia odai kvėpuoti visu pajėgumu. Tuomet, vasarą, naudojau BELLAPIERRE mineralinę pudrą ir likau ja visiškai patenkinta. Iki atšąlant orams ir išblunkant įdegiui, naudojau cinamono atspalvio mineralinę pudrą, o įsibėgėjus rudeniui – smėlio atspalvio.

Žiemą buvau palepinta ir gavau progą išbandyti dar vieno gamintojo mineralinę priemonę – BIOTEKA atsiuntė ANTIPODES PERFORMANCE PLUS birią mineralinę pudrą, rekomenduojamą naudoti net jautriai odai. Verta paminėti, kad ANTIPODES biri mineralinė pudra turi apsauginius filtrus nuo saulės SPF15, pasižymi drėkinamosios savybėmis ir papildyta Vinanza Grape vynuogių ir kivių ekstraktu, gerinančiu odos būklę. Taigi pavasarį, pabaigusi BELLAPIERRE smėlio atspalvio pudrą, pradėjau draugauti su ANTIPODES. Šios pudros pakuotė kiek didesnė, turi žavingą veidrodinį dangtelį, kuris kaip pašėlęs mirguliuoja prieš saulės spindulius ir prieš fotoaparato objektyvą (todėl įamžinti buvo šioks toks iššūkis). Atidarius pudros dangtelį šiek tiek sunerimau, kad atspalvis bus per tamsus (03 Medium Beige), nes yra tamsesnis už prieš tai naudotą, o mano oda po žiemos tikrai blyški. Visgi tepant pudrą pamačiau, kad ji labai lengvai dengia odą ir plonytis sluoksnis gana gerai prisitaiko spalviškai – oda įgauna rusvai bronzinį atspalvį.

Lyginant su BELLAPIERRE mineraline pudra, ANTIPODES pudra atrodo šiek tiek matiškesnė. Dienos eigoje, išsiskiriant odos sebumui, pudros matiškumas įgauna švytėjimo, tačiau oda tiesiog atrodo gyvybinga ir skaisti, o ne riebi ir blizganti. Labai džiugu, kad mineralinė pudra nesubėga į raukšleles ir nesušoka dėmėmis. Beje, keičiantis sezonui ir lankant baseiną, mano oda kartais pasigenda drėgmės ir pašerpetoja, todėl prieš tepant mineralinę pudrą, ypač svarbu odą sudrėkinti. Idealu naudoti lengvos konsistencijos serumą, kuris lengvai ir greitai susigeria į odą. Tepti reikėtų ne tik šerpetojančius odos plotus, bet visą veidą, kad mineralinės pudros sukibimas būtų ant viso veido tolygus. Patepus lengvu kremu ar serumu, nereikia laukti ir galima iš karto tepti mineralinę pudrą ir ji pasidengia tolygiai. Tiesa, tolygiam pudros padengimui didelę įtaką turi ir naudojamas šepetėlis. Aš naudoju vasarą įsigytą BELLAPIERRE kabuki šepetėlį, kuris yra tankus ir gan tvirtas. Tarp šerelių patekusios pudros dalelės tolygiai sklaidosi ant odos bei nebyra ant drabužių. Taigi tereikia sudrėkinti odą, tuomet šepetėlį padengti mineraline pudra, pastuksenti, kad neliktų pudros pertekliaus, ir sukamaisiais judesiais tepti ant odos.rApie prekės ženklą ANTIPODES

ANTIPODES kompanija įsikūrusi egzotiškame pasaulio kampelyje – Naujojoje Zelandijoje. ANTIPODES įkūrėja biologė Elizabeth Barbalich sėkmingai sujungia mokslą ir inovacijas, gamyboje pasitelkia aukščiausios kokybės ingredientus iš Naujosios Zelandijos gamtos. Taip gimsta priemonės, turinčios išbaigtas formules ir ekologiškumo sertifikatus. ANTIPODES gimė iš iššūkio sukurti natūralią kosmetiką, kuri būtų tokia efektyvi, kokia yra cheminė. Siekiant įgyvendinti tikslą, į priemonių formules įtraukti unikalūs patentuoti augalų kompleksai, kurie gerina odos elastingumą, teigiamai veikia raustančią, pigmentuotą ir išsiplėtusių kapiliarų turinčią odą, lėtina odos senėjimo procesus ir kt. Skaitant ANTIPODES priemonių sudėtis akys išvysta ne tik įprastus augalų pavadinimus, bet ir visiškai negirdėtus, pavyzdžiui, Pohutukawa ar Kawakawa.

Keletas netikėtų idėjų. Prisijunk prie diskusijos!

Parašykite komentarą